Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik sokan a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Nem értem , hogy egyes emberek miért írják azt hogy ez egy ünnep ahol romantikára vannak ráeröltetve egyes emberek,meg hogy ez az ünnep is csak a kereskedelemnek jó(akkor ne legyen se karácsony se húsvét se semmi más)

Meg hogy sokan nem is romantikusak

Vannak aki azt mondják nem szeretik a romantikát és még is ha belecsöppennek akkor élvezik.

Hová fajul ez a mai világ???


2011. febr. 7. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
leginkább azok nem szeretik, akik egyedül vannak...és, vagy akik már sokat csalódtak avagy nem szerelmesek vagy nem is voltak még azok.
2011. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A Valentin-nap a tinik ünnepe, és tapasztalatom szerint sokan használják arra, hogy pasijukkal/csajukkal kérkedjenek. Én ezért nem szeretem.
2011. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy egy napon az évben rád akarják erőszakolni a romantikát. És itt hangsúlyoznám az "egy napont".

Miért pont ezen a napon? Miért nem előtte 1 nappal, utána 2-vel vagy akár minden nap? Erre válaszolj!

Egy feleség

2011. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én szingli vagyok és ilyenkor max csak szomorú vagyok ,mert arra emlékszem ,hogy tavaly ilyenkor mint csináltam a volt Kedvesemmel!De ettől még nem fikázok senkit sem meg nem vetek meg senkit!Szerintem ez egy jó dolog , amit akkor is évente meg kell tartani, ha valakinek ez csak ajándékozást jelent és semmi többet az akkor még nem tudja hogy milyen egy tűzes forró kapcsolat!!!
2011. febr. 7. 20:35
 5/15 A kérdező kommentje:

Egy Feleségnek!

Én nem csak ezen az egy napon szeretek romantikázni!!!

Ez az egy nap kíváló lehet egy ellaposodott kapcsolatnak a feljavítására vagy esetleg egy mérföldkő átlépésére!Lehet hogy ez számodra egy nap, de az Én számomra csupa emlék és csupa jó dolog amiket még meglehet csinálni!

Lehet ,hogy be vagy savanyodva ,mert nemkaptál az Úradtól kellő kedvességet???

2011. febr. 7. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Valentin nap, és nem ráerőltetni akarják az emberekre, mert akik szeretik egymást azoknak minden nap Valentin nap:) Ilyenkor olyan jól lehet ismerkedni, pl elhív valaki egy ilyen napon valahova akkor az máris egy jelzés hogy szeretne valamit.
2011. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Cleptomaniac ***** válasza:

Vehetném pl. az ajándékozást. Az emberek annyira kötelezőnek érzik ezek a napon a virág meg szivecskés bóvlik vásárlását, hogy az árusítók akármilyen áron kínálják, kénytelen vagy megvenni. Mert ugye szégyenben nem maradhatsz, hogy semmi "valentin-trendit" nem vettél.


Nem magával a Valentin-nappal van bajom, hanem a körülötte lévő felhajtással, pénzhajhászással. Ilyenkor nem látok mást, csak hogy hogyan nyúljanak le még több pénzt a trendi fiataloktól.


És hogy "hová fajul ez a mai világ???" Sajnálom, szerintem hülyeség az USA majmolása. Sőt annyira elfajult, hogy Halottak napja előtt egy gyerek a GYK-n megkérdezte, milyen csínyt csináljanak, ha nem kapnak cukrot, mikor leutánozzák a filmekben látottakat. Csak azzal nem számolnak, hogy nálunk ez az "ünnep" másról szól, mint az USA-ban.

2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert hülyeségnek, tartom, nem tom minek kell mindenben Amerikát utánozni,az ember ne csak ezen a napon kedveskedjen a párjának.Ráadásul az üzletekben jól lehúzzák az embereket, akik vmiért kötelességnek érzik hogy ezen a napon kidobjanak egy csomó pénzt ajándékra. A vőlegényemet, hétköznapokban is sokszor meglepem, készítek neki valamit, kedveskedek, felesleges egy napot kinevezni a "romantikának".tessék rácáfoltam, nem csak az nem szereti aki egyedül van vagy nem szerelmes.
2011. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Moszuke ***** válasza:
egy újabb nap amikor kötelező pénzt kidobni az ablakon különben az párunk megsértődik.
2011. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert egy f***ság.
2011. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!