Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik ilyen sokan a Valentin napot? 15/L

Figyelt kérdés
Én ugyan még eddig nem kaptam senkitől semmit, de idén remélem, hogy nem így lesz.
2011. febr. 12. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs párod hova szeressed de mondjuk én leszarom:D

20f

2011. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert nincs kivel töltenünk :)

14/F

2011. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy Amerikából átvett szokás, sokan nem tudják kivel tölteni ezt a napot.

Ha meg van valakinek párja és mégse ünneplik az azért van, mert nekik mindennap Valentin nap.

2011. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én semleges vagyok a Valentin-nappal kapcsolatban:) Igaz, hogy jelenleg nincs párom, de engem nem zavar ez az "ünnep":D Aki nem szereti, az szerintem azért, mert emlékezteti valakire, akihez nagyon kötődött. Bár ki tudja:)
2011. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így van ha nincs kivel tölteni akkor mért szeressük? 14/L
2011. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem ezt az "ünnepet". Ha valakit szeretek, nem kell erre külön fenntartani egy napot, hogy kimutassam. Mondjuk nekem van több dolgom is, amik másnak furcsák lehetnek, pl. a karácsonyt is utálom... :D

16/L

2011. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mert sok lány a környezetemben felfúja az egész ünnepet.. aminek semmi értelme nincs, és elég szarul esik,hogy ök a szerelmükkel töltik és nekem nincs olyan akivel tőlthetném.. 16/L
2011. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Mert igazándiból nem is a "szerelmesek ünnepe" hanem a kereskedőké! Az a célja, hogy minél több felesleges kacatot megvásároljanak egymásnak az emberek. Ha valahogy mégis meg akarjátok ünnepelni, keféljetek egy jóízűet és kész. Annak több értelmét látom.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem, mert akit mindennél jobban imádok, fiút azzal nem lehetek együtt... :S
2011. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert bármilyen újságot nézek, bármilyen oldalt a neten minimum 1 valentin napos cikk van, és ez még a jó eset. Most komolyan, ha van párod és megakarod lepni legalább gondolkozz el egy kicsit, hogy minek örülne leginkább. Az újságíró nem igazán tud jó tanácsot adni, hiszen nem ismeri a párodat, csak te ismered, neked kellene tudni minek örülne.

Másrészt ez is a pénzről szól...Kicsit érdekes, amikor azt olvasom tanácsként, hogy vegyen a fiú a lánynak egy szép csokor virágot, bonbont és valami maradandó ajándékot. Miért? Minek ennyi minden? Egy szál virág jelképesen, vagy egy kis bonbon, esetleg valami apró ajándék még oké, de minek ekkora felhajtás.

Másrészt ha lenne barátom, mindennap szeretném, nem csak valentin napon. Sőt, bármely nap meglephetem valami aprósággal, aminek örül, és ő is engem. Bármelyik nap csinálhatunk különlegesebb, jobb programot nem csak valentin nap:)

Egyébként miért örüljek neki, miért várjam, ha eddig sosem volt kivel töltenem?

15/L

2011. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!