Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit néztek meg először egy fiún?

Figyelt kérdés

Nekem az első mindig a kéz, imádom ha egy fiúnak szép a keze! Még be is tudok rá indulni :D

18/L


2011. febr. 7. 21:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom mivel jóvátenni :D
2011. febr. 9. 22:32
 22/25 anonim ***** válasza:
Most én is tegyem fel a kezem, mert jól néz ki :D
2011. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
a szemét..azt mindig megnézem, hogy szép szeme van-e egy srácnak
2011. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
viselkedését, és, ha nem is okos, de ne legyen olyan hülye, hogy az IQ-ja a padlót súrolja...alulról
2011. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
legyen gyönyörű kék vagy zöld szeme, erős, férfias keze és legyen izmos vagy picit mackós...nem szeretem a gebe pasikat...és legyen rendes, mert az a legfontosabb, a többi csak ráadás...
2011. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!