Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit néztek meg először egy csajon és miaz amit nem birtok elviselni belsőleg és külsőleg sem? Zavar titeket, hogyha szokott káromkodni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 12:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és neketek ki a női ideálotok?(hírességek közül)
2011. jún. 17. 12:32
 2/7 anonim ***** válasza:
miley cyrus,ha csak néha káromkodik az nem gáz ő is ember.
2011. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de remélem nem baj, ha válaszolok:)

Az ilyen kérdések azért "rosszak", mert hiába írják azt, hogy azt szeretik, ha pl. egy lány visszahúzódó, csendes, stb. ... Én pl. attól még nem bírnék olyan lenni, egyszerűen olyan a természetem, hogy szeretek beszélni, hülyülni, pörögni:D És hiába olvasom sok helyen azt, hogy a visszahúzódóbb lányokat jobban szeretik a srácok, attól még nem tudok olyanná válni. Szerintem legyél olyan, amilyen valójában vagy, nincs olyan ember a világon, akibe ne szeretne bele valaki... Legalábbis én így gondolom:)

19/L

2011. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én az arcát és a seggét nézem elöször,első válaszoló vok.19f
2011. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fejét arcostul mindenestül és a legjobban az idegesít ha dohányzik.
2011. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kézfejét, haját, szemét, ami baromira kiábrándító, ha valaki ostoba, a káromkodásnál, egyszer-kétszer egy ba*zdmeg belefér, külsőleg meg ha nem ápolt az zavar, pl rágja a körmét vagy a köröm melletti bőrt, nah az ritka gusztustalan.
2011. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában először az arcot nézem, de inkább az összhatás, ami megfog.

Belsőre: Utálom, ha nyafogós, fellengzős, buta, alul-művelt, kombinálós, nem egyenes személyiség.

Külsőre csak a szélsőségektől irtózom. (Godzilla vs. Pálcikaember)

2011. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!