Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanád el a 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanád el a 15 évvel idősebb tanárodnak, hogy szereted?

Figyelt kérdés

Ötleteket, légyszíves! Fontos lenne!

Nem akarok magyarázkodni, akárhogy is, de el szeretném mondani neki. Kapcsolatra nem vágyom, viszont tapasztalatból tudom, hogy ha a másik megtudja, hogy mit érez az egyik, akkor az egyiknek hamarabb elmúlnak az iránta érzett erős érzelmei... Nálam ez így megy!

Köszi előre is a válaszokat!

14/L


2011. febr. 7. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Alapból el fogja utasítani, minek mondja el?
2011. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
menj oda és told le a gatyóját
2011. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Velem nem akarsz randizni? :$ Még fiatalabb is vagyok, mint a tanárod. :$
2011. febr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nem gondoltam arra, hogy viszonozza... :)

még meglátjuk mi lesz... erőt kell gyűjtenem. de végülis nem valószínű, hogy elmondom neki.


utolsó előtti: XDDD

utolsó: írj privit. :D

2011. febr. 8. 19:38
 15/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Elmondtad?
2011. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
még nem, de jövőhéten beszélek vele... még mindig nem tudom biztosra, hogy mit tegyek, elég megosztott a vélemény. :/ valaki azt mondja, h ne tegyem, akk írja valaki h mondjam el neki nyugodtan, és mikor elkezdenék gondolkodni rajta, hogy akkor most mit is mondjak, akkor írja mégvalaki, h eszembe se jusson... így elég nehéz... :/
2011. márc. 1. 22:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson. Csak égnél előtte.
2011. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ne moooooonnd!

magbannad. neki is rosszabb lenne...... kell ez?

2011. márc. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tegnapi 21.56-os vagyok.

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEellllll neeeeeeeeeeeeeeeeee mooooooooooooooooooooooooonnnnddddddddddddddddd!!!!!

Totál ciki lenne, csak állnál, zavarban lennél. De ez még a jobbik fele. Gondold el, milyen lenne azután. Borzasztó. Ez csak egy fellángolás. Minden 5. csaj szerelmes a tanárjába. El fog múlni hamarosan. Ez még nem szerelem, hiába úgy érzed, és hiába nem is értesz egyet velem. Néhány hét múlva gondolj rám.

2011. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!