Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyfolytába ott van a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfolytába ott van a barátom velem és szörned idegesítő ez. Meg ha együt vagyunk henceg mindíg. :S mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt értem, h. veled, de mégis hol van az az ott.És mivel henceg?
2011. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sex...
2011. febr. 8. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
A normális az lenne, ha örülnél a barátod közelségének, nem pedig idegesítene. Bár szerintem ez is a hencegésnek, a nagyképű magatartásnak köszönhető. El kellene gondolkozni azon, hogy valóban összeillő pár vagytok-e.
2011. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy suli egy osztály.... ami azért éll sok..:S
2011. febr. 8. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy ilyen gyerekes, vagy tényleg nem tisztel egyáltalán.Ha már idegesítő,akkor én szakítanék vele.
2011. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Pff, egy osztályba jártok, mi a sz*rt vártál?

Tudom, kemény ez az általános ötödik...

2011. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez van ha 13 évesen már szexelnek az osztálytársak...
2011. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bix ***** válasza:
tudom hogy kicsit meredek és nem is hitted volna, nem is gondoltad volna hogy idáig is eljuthattok, ez tragédia számodra, de bizony meg kéne próbálni megbeszélni.. tudod leülni, megmondani hogy ez nem tetszik, és hogy ezen változtatni kéne... durván hangzik tudom, de általában működik... :D
2011. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10.es vagyok..-.-
2011. máj. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!