Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira idegesítő :S (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A suliban van egy fiú akinek tetszem, de nekem ő nem. Nem tudom honnan veszi, de azt állítja hogy én álnéven írogatok neki Facebookon. Mostanában 1-2 naponta meg is keres a suliban és elkezd velem beszélgetni, ilyeneket kérdez, hogy:

-Sikerült megcsinálnod? El ne felejtsd amit megbeszéltünk.

Már mondtam neki hogy nem tudom hogy miről beszél, de továbbra is azt hiszi hogy csak úgy teszek mintha nem tudnám. :S mit tegyek?

16/L


2011. okt. 5. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj hozzá és kész, ha hozzád beszél, menj el onnan vagy tégy úgy, mintha nem is hallanád. magyarul nézd levegőnek. a srác nem komplett szerintem, üldözési mániája van, az ilyen az elutasítástól nehogy bekattanjon aztán durvább dolgokat is csináljon...

Ha tényleg zaklat, akár szólhatsz valamelyik tanárodnak is, akiben megbízol

2011. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Hajtsd el,nem a dedóban vagytok.
2011. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MOnd meg neki hogy nem te írogatsz neki.Egyébként a csavó nem teljesen komplett:))))
2011. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valaki a te nevedben írogat neki?
2011. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!