Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úrrá lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úrrá lenni ezen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát: 15 éves vagyok, lány, és a problémám az, h félénk, zárkózott vagyok. Pl. járok külön angolra és ott egy társalgási órán 20 percn keresztül nem szólaltam meg! Pedig meg is fogalmaztam magamban, h mit akarok mondani, de egyszerűen nem bírtam kinyitni a szám. Ha kérdeztek volna, akkor elkezdtem volna dumálni, meg akkor ment volna, de a többiek beszéltek, én meg valahogy.. képtelen voltam bekapcsolódni. És máshol is előfordult már ez. Irodalom órán , nem merek jelentkezni h elmondjam a véleményemet. Az is a problémám, h nincs "barátnőm" úgymond az osztályban, Tudjátok, aki mindig megvár, aki mellé alap, h a buszon ülsz, meg minden... Volt 2 éve, és még most is együtt ülünk egy csomó órán, de ő jóban van egy másik csajjal, és mindig együtt mennek haza, meg éneken együtt ülnek, együtt szilvesutereznek, együtt járnak edzésre, stb. De ennek a másik csajnak volt egy legjobbarátnője, akivel összevesztek egy hete, és azóta még jobban rá vannak indulva egymásra. Oké, jóban vagyok mindkettőjükkel, meg nem is az zavar, h már nemén vagyok a ""barátja" hanem az, h nekem így nincs az, aki mindig megvár, stb. Hazamenetelnél is ők ketten, én A harmadiknak csapódhatok oda hozzájuk. És, van egy másik oszttársam, akinek az első évben nem volt ilyen "bnője" és azt akarta, h én legyek az, és mindig mellém akart ülni, meg cseszegetett amiért amellé ülök, aki régen a "bnőm" volt. Jött egy új csaj, tavaly, és rögtön réstartolt az új lányra ez az oszttársam, így most ők legjobb barik." Most is pl velük mentem haza, de az újcsaj, aki msotmár nem új, olyan dolgokról beszélt, amit ők ismernek, én nem, én meg nem akartam folyton csak kérdezgetni, h ő ki? és ő ki? és mit csinákt? ezt ki csinálta? voltunk így 5-en nyáron egy helyen 2 napot, és ott is úgy éreztem, én csak a "harmadik vagyok" mert ha nem együtt voltunk mind, akkor én csak hozzácsapódtam a kettőshöz. És ez már nagyon idegesít. Szeretnék normális lenni, aki nem félénk, és vidám, szeretnék az osztélyban is barátokat... Hogy csináljam, mit tegyek? Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 8. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiúkkal esetleg? Csak szolidan, de előnyös lehet egy ellen nemű haverka, szerintem tuti van olyan, akinek tetszel is. Szúrd ki és ismerkedj vele, lehet a lányok felkapják erre a fejüket.
2011. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ez is baj, h nem igazán merek a fiúkkal dumcsizni... Nagy néha sikerül úgy nagyjából feloldódnom a társaságukban, pl. egy csoportmunka keretében 3-an voltunk, és ott röh9ögcséltünk, stb, de nem tudom, h kellene közelednem egy fiúhoz.
2011. febr. 8. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan felkelteted az érdeklődésem, megpróbálok pár hasznos dolgot írni. Úgy veszem észre elég magányosnak érzed magad ami nem jó dolog. Rosszul érzed magad, azt hiszed te mindig csak "harmadik" vagy, pedig hidd el a te barátságod is nagyon fontos lehet valakinek.


Ismerem ezeket az érzéseket. Ez egy ördögi kör. Ha magaddal nem jössz ki, kevés az önbizalmad stb. akkor a többiek is keveset látnak belőled. Ha keveset látnak belőled, mert valljuk be félős vagy, akkor jobban fogják szeretni azt aki nyitottabb. Ettől te még jobban megijedsz, "úr isten, mi a baj velem??? "


Pedig valószínűleg semmi baj nincs veled. Innen egy jólelkű, értelmes, őszinte lánynak tűnsz. Próbáld meg jól érezni magad a bőrödben4 fogd fel úgy, hogy jó kihívás barátokat szerezni! Akivel nem megy azzal nem megy, téged csak a jó szándék vezérelt. Ha így teszel és kicsit feloldódnak a "gátlásaid" meg me


rsz szólalni, jobban is fogod érezni magad. Ezt mások is észre veszik majd. Hidd el csak egy ki "lökés" kell és minden megy a maga útján :)


Ha gondolod szívesen beszélgetek még veled erről, ha valami nem tiszta, vagy másképp gondolod, írd meg nyugodtan privibe is :P


16/f

2011. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első 77%-os vagyok. Figyeld meg a fiúkat, ki az aki félve néz rád kicsit, elpirul, furcsán viselkedik, neki valószínűleg tetszel. Ha ő is neked, vagy csak egy kicsit is szimpatikus, akkor kezdj el ismerkedős jeleket küldeni felé. Nézz rá többször, mosolyogj rá szolidan, túrj a hajadba, ilyesmi. Ha kialakul köztetek egy sajátos légkör, akár a terem két végéből, akkor ha legközelebb közel van hozzád, kérdezd meg valamiről. Tanult-e a dogára, mondd neki mosolyogva hogy van valami a hajában és borzold meg a fejét. Kérdezd meg a véleményét valamivel kapcsolatban, ilyesmik. Ez fel fog majd tűnni az osztályban és kapásból érdekesebbnek tartanak. Ha odafigyelsz a srácra, akkor előbb-utóbb vele fogsz törődni, hogy neki tetszen ahogy felszólalsz, jelentkezel és nem azon stresszelsz majd, megtedd-e egyeltalán. :)
2011. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Hát nem hiszem, h bele mernék túrni a hajába, h bocsi, volt benne egy szösz :D De megpróbálo megfogadni a tanácsod, remélem sikerül.
2011. febr. 8. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
lánylétemre soha nem voltak barátnőim, főleg nem ilyen barcsinőcik... általánosban volt egy kettő akikkel nagyon jó haverok voltunk,csak egyszer meggondolta magát vagy mittudomén és azóta is messziről kerül... amugy is irtózom a lánytársaságoktól mert mindig más a véleményem, sosem néztem olyan filmeket, sosem hallgattam meg azt amit ők ezért nem tudnak hova tenni, csak lesz@@rnak. fiú barátaim meg azért nincsenek mert értelemszerűen a lányok kezdenek el furkálódni és piszkálni, egypárszor már közeljártam ahhoz hogy lecsapok egy kettőt...
2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!