Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, hogy ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogy ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom mesélt egy osztálytársáról, mutatott róla képeket -osztálykirándulásról, innen-onnan-, és nagyon kíváncsi vagyok rá, szeretném megismerni, de nem tudom hogyan.

Egyedül ez a közös ismerősünk segíthet, de eddig se tett sokat, és még mindig -több hónapja- nem találkoztam a kiszemelt fiúval. És egyre inkább tetszik, már volt, hogy vele álmodtam. :D

Mit tehetek?


2011. febr. 8. 17:03
 1/1 anonim válasza:

Két lehetőséged van:


1. Lemondasz róla és mást keresel.


2. Erőt veszel magadon és odalépsz hozzá, elhívod biliárdozni, kártyázni (attól függ mit szeret).

Így adódik alkalmad jobban megismerni a játék közben.

Találkozzatok 3-4-szer és utána finoman add a tudatára hogy tetszik neked és ha az érzés kölcsönös akkor válaszol.

Ha csak annyit mond oké akkor vagy próbálkozz vele tovább (de csak párszor, ne hagyd hogy irányitson)

Vagy mondj le róla.

2011. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!