Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert van az hogy vanna lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy vanna lányok akik k. kodnak és minden fiú odavan értük és közbe annyira rondak és lenezoek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mert k*rválkodnak. Ha fiú lennél és kanos, hónapokig udvarolgatnál vagy egyből megfektetnél valakit? Na ugye...
2011. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert meg lehet őket hamar fektetni. Utálom az ilyet! Meg a mai fiúk stílusa... tisztelet a kivételnek.
2011. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 blex ***** válasza:
hát a ronda lányokért én nem vagyok oda, akármit csinálnak; de lehet, hogy csak én vagyok fura...
2011. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szexről van szó, a fiúk biztosan nem válogatnak.
2011. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ronda lány csak kevés pia, tudod.

Ha csak 1 numerára kell, akkor meg nem muszáj szépségkirálynőnek lennie, elég ha egy bizonyos szintet megüt (egyénfüggő hogy az mennyi).

2011. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mert a pasik 90%-a ribanc, és nem válogat. Összefekszenek azok fűvel-fával ribanchím az összes.

Úgy ahogy fentebb is írták.

2011. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!