Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok még, akiknek bejönnek a visszahúzódó, értelmes, kedves, félénk fiúk vagy már senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés

Csak, mert azt tapasztalom, hogy mindenfelé a nagymenő laza gyerekeknek vannak barátnőik és az olyan fiúknak, akik inkább a háttérben figyelnek vagy kedvesek a lányokkal, le vannak tojva magasról. :/


Ha vannak még egyáltalán olyan lányok, akiknél van esélyem vajon hol lehetnek?


2011. nov. 14. 00:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
biztos találsz nőt... minden foltra van egy lyuk is...
2011. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ma 00:55


akkor én egy nagy különc lehetek, mert nekem nincs, pedig helyes vagyok (lányok mondták), igaz nem egy két méteres izomkolosszus, de tetszettem már jó pár lánynak, viszont mégsem lesz semmi kapcsolat :/

2011. nov. 14. 01:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Tudom, hogy ez annyira nem vigasztal, de a kor előre haladtával sokkal nagyobb lesz az esélyed, ahogy a kiscsajok nőnek föl és kezdenek kiábrándulni a "két méteres izomkolosszus"-okból :)

2011. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A gyakorlat azt mutatja, hogy nincsenek. Akkor válnak értékessé ezek a tulajdonságok, ha van hozzá egy szép arc.
2011. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 01:16


mondták már lányok, hogy helyes vagyok vagy szépek a szemeim


igaz ezeket neten kaptam meg, élőben nem is merek lányokhoz közelíteni úgy :/

2011. nov. 14. 01:25
 6/18 anonim ***** válasza:

az a baj, h a visszahúzódóság gátolja a beszélgetést, ismerkedést tehát az egész kapcsolat kialakulását. bőrömön érzem, nagyon nehezen nyitok, és ez a probléma. az meg h értelmes és kedves vagy, tök jó...

L

2011. nov. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 01:33


igen, sajnos valóban, próbáltam alkohollal, pár doboz sörrel eltüntetni a gátlásaimat, de ez inkább a másik végletbe vitte a személyiségemet, meg sem lehet úgy ismerni mint kedves, visszahúzódó fiút


én meg nem akarom, hogy a lányoknak ilyen állatként keljek, hanem az alap énemeet lássák, de másként nem tudok lányokat megszólítani élőben :/


márpedig én az élő ismerkedés híve vagyok, neten utálok kockulni, de rákényszerülök, ha barátnőt keresek

2011. nov. 14. 01:40
 8/18 Walk With Me ***** válasza:

Kedves Sorstársam,

Valószínűleg vannak még ilyen lányok, csak életvitelükből adódan nincsenek szem előtt, ahogy mi sem. :)

A visszahúzódás egy egészséges mértékig nem gond, ahogy előttem írják, az a gond ha gátolja a beszélgetést. Nem tudom nálad milyen mértékben van ez, de nyitottnak kell lenni. Nem kell minden féltett titkodat elmondani az illetőnek, de azért mégis tudj felszabadultan beszélgetni, máshogy nem tud kialakulni semmi.

20/F

2011. nov. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem igen, persze csak akkor, ha nem félénkebb és visszahúzódóbb nálam. 17/L
2011. nov. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, biztos valakinek ez jön be. Én mondjuk jobban szeretem a humoros, vagány srácokat, szeretem ha van önbizalmuk és "lehengerelnek". Azért az nem mindegy mennyire vagy gátlásos. Ha mondjuk egyáltalán nem kezdeményezel, a lányok mellett megkukulsz, szorongsz, azon tényleg meg kéne próbálni változtatni.
2011. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!