Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális h tetszik vki az illata miatta?

Figyelt kérdés
Tehát ezért szerettem belé a fejemeg az alakja nem is igazán. Csak az illata. Ja meg a stílusa(mmmint nem az öltözködési )
2011. febr. 8. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem az arcszeszének az illata, hanem a saját illata, akkor normális. Előfordul, hogy a párválasztásban szerepet kapnak a feromonok is. Én is nagyon érzékeny vagyok rájuk. Viszont erre azért nem lehet alapozni egy kapcsolatot. :)
2011. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem minden a külső és hosszabb távon a stílus az, ami megfog. Ha emellé nem Brad Pitt, de kívánod akkor fogadd el. Nem furcsa egyébként sem, az exbarátnőkből az illatuk maradt meg bennem legjobban. Parfüm, bőr stb. És az stílusuk is ja. :)
2011. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csokis Axe!!! elolvadok a pasim illatától. :D de én nem ezért szeretem bele.
2011. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fu de nem bírom az axe-t... igénytelen illat...már bocs.

neki igazából öblítő illata van keverve a sajátjával . nem tudom h csinálja de mindig . úgy értem ha tesizik ikmeg ilyenek

2011. febr. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!