Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy pénisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy pénisz nagyobbítás?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekel hogy kockázatos-e, mennyibe kerül, és hogy hol lehet ilyet csinálni. 25 éves vagyok és mindössze 10 centi amikor feláll, ennek köszönhetően még mindig szűz vagyok, és ha így halad az is maradok. Nem sok lánnyal jutottam el arra a szintre, és amikor oda került a sor kinevettek...

Szóval csak értelmes válaszokat szeretnék. Köszönöm.


2011. febr. 8. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azta! Már ilyen is van? :O
2011. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Milyen ilyen?
2011. febr. 8. 22:37
 3/18 anonim ***** válasza:

huhh

2módszere van

1.amikor csak pár cntit akarsznyújtani.elvágják a pénisz trzséhez "tartozóizmot, beraknaka pénisz végébe egy hengerfélt, és így megnújv visszavarjk az izmotez a kevésb ockázato.amásikódszer, amikor vkinek mikropénisze van(2-3-4 cnti állva!)akkor egyveszlyes módszert használnak... arról nemsokat tudok

2011. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elvileg van, én olyat hallottam, hogy valami inakat vágnak el, és onnantól kezdve nem fog olyan egyenesen tisztelegni, csak ha irányba állítod, de abszolút nem értek hozzá.
2011. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen én is olyasmire gondoltam, mint amit az előttem válaszoló írt.
2011. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha legalább 6 centit akarok rá? 10 centire még a koton se megy rá...
2011. febr. 8. 22:43
 8/18 anonim ***** válasza:

Főleg izmok átvágásával növelik a méretet (hossz), illetve zsírfeltöltéssel (vastagság). Volt erről egy dokumentum film is nem is olyan régen. Azt tudni kell, hogy nyugaton csak azon esetekben támogatja a TB, ha a páciensnek ún. micropénisze van. Mellékhatások: bevérzés, instabil erekció stb.


Tudom, sovány vigasz, de a helyedben elfelejteném ezt az egészet. Tudod, a természet alkotásába utólag beleszólni, főleg azon a területen soha nem szerencsés.

2011. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a linket... De itt jó esetben is csak 3 centit tudnak hosszabbítani... Maradok én a jó öreg Robi, aki mindig is szűz marad... Köszi mindenkinek, egy próbát megért... :(
2011. febr. 8. 22:53
 10/18 anonim ***** válasza:
De legalább megpróbáltad, így nyugodtabban alszol és kitudja hátha jó vége lesz.
2011. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!