Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy pénisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy pénisz nagyobbítás?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekel hogy kockázatos-e, mennyibe kerül, és hogy hol lehet ilyet csinálni. 25 éves vagyok és mindössze 10 centi amikor feláll, ennek köszönhetően még mindig szűz vagyok, és ha így halad az is maradok. Nem sok lánnyal jutottam el arra a szintre, és amikor oda került a sor kinevettek...

Szóval csak értelmes válaszokat szeretnék. Köszönöm.


2011. febr. 8. 22:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Bár így lenne... Tízen éves korom óta csak azt hallom a szüleimtől hogy majd ha idősebb leszek majd ez is nől akárcsak én. De csak én nőltem, ez nem... Egy világ tört össze bennem.
2011. febr. 8. 23:12
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki kinevetett azért,mert merev állapotban 10 cm a pénisze....tudom,sovány vígasz, de forduljon fel.


Egy nőnek nem csak a 25cm-s nigabráner tud örömet okozni.


Volt olyan barátom,akinek merev állapotban max 13cm lehetett, soha eszembe se jutott nevetni rajta,és soha nem jutott az sem eszembe, hogy nem tud nekem örömet okozni.

2 évig voltunk együtt, és nem ezért szakítottunk!


Ne add fel, tuti találsz egy olyan rendes lányt,aki úgy szeret, ahogyan vagy!!!

2011. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ja,a legelterjedtebb az izomátvágásos módszer 2-3 centit növel.

Vastagításra meg a macrolane injekció.Állítólag jobb,mint a zsír beültetés.

Meg van még az andro penis gép amiről hallottam.

2011. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁ ez fájt! :S

Amúgy meg 10 centi azért nem nulla. A japánok örülnének ekkorának.

2011. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

péniszpumpával is növelheted:)

ne add fel!!!!

2011. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A beavatkozások drágák és veszélyesek, amúgy meg 8cm alattinál ajánlják csak. Ha zavar hogy szűz vagy szerezz prostit, manapság azt nem nehéz:)
2011. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Kedves barátom!Sem vigasztalni,sem bántani nem akarlak.Csak lehet hogy egy jó ötletem támadt.Eredj el Kínába,vagy valamelyik ázsiai országba, ott átlagos lesz a pénisz méreted. Ott szerez magadnak egy csajt. Nekem is kisebbségi komplexusom volt, ameddig egy megfelelő partnert nem találtam magamnak,pedig az én méretem. 16 a hossza és az a kerülete meg 15 cm, de hidd el hogy nekem nagyon kevésnek tűnik. Én is sokat gondolok a nagyobbításra.
2011. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
tablettákat is megpróbálhatnál, esetleg sokszor olyan növényeket fogyasztani amelyeknek a mellékhatása a nagyobbodás ietve vastagság, olvass utána megéri ha 3-4 cmt nő még akkor is
2015. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!