Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nez vegig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nez vegig a szemembe, mikor talakozunk illetve, ha lat, rogton koszon es keresi velem a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Elmondtam majdnem 3 honapja egy sracnak, hogy tetszik. Erre o semmit nem reagalt csak annyit, hogy jo.

Tegnap a baratnommel mentunk haza a sulibol es o jott velunk szembe a baratjaval, koszont, majd mig elment mellettem vegig a szemebe nezett.

Ma talakoztam vele, en a falnak voltam dolve, o elment mellettunk, koszont es felemfordult. Szerintetek van ennek jelentese?


2011. febr. 9. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Már három hónapja tudja, és csak ennyi? Vagy nagyon beszari, és csak ennyire telik, akkor viszont neked kell lépned, vagy nem akar tőled semmit, csak néha húz mert tudja, hogy nálad nyeregbe van.
2011. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipus, aki jatszan mas erzelmeivel. Kozkedvelt srac, mert szinte mindenkivel rendes. Egyebkent meg soha nem volt neki baratnoje.
2011. febr. 9. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem neked kellene lépni. Oké, hogy Te már mondtad neki, hogy tetszik, de szerintem nem tudja miként kell ilyenkor reagálni. Most egy kicsit legyél Te a "férfi". Hozz össze egy randit vagy valami...
2011. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem lenne az tul nyomulos?

Meg azert szerintem a srac egyaltalan nem szegyellos meg felenk. De nekem egy igyis ciki, hogy mennyire leszegyenitettem magam azzal, hogy elmondtam neki es nem mondott semmit. Ha tegyuk fel megint kozeledek fele es nem tetszek neki, csak valami mas okbol viselkedett folyton igy velem?

2011. febr. 9. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt mondod rendes, meg nem játszik más érzelmeivel. Akkor mi más okból szemezne veled? Nem lenne egyszerűbb mondjuk nem foglalkozni veled ha mégsem jössz be neki?
2011. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De! Egyszerubb lenne, ha nem foglalkozna velem.

De arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azert csinalja ezt, mert nem akar megbantani. Jellemzo ez a ferfiakra?

2011. febr. 9. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségre nem jellemző, hogy sajnálatból szemeznének. De Te azért jobban ismered a srácot. Miért nem tudod meg valami haverján keresztül, hogy tetszel-e neki?
2011. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az egyik kozos ismeros rakerdezett nala, hogy mit gondol rolam es azt mondta, hogy jofej vagyok.

Az egyik kirandulas alkalmabol azonban azt hiszem kozeledett hozzam. Ez annyibol allt, hogy estefele, mikor setaltunk odajott mellem es megolelt meg megpuszilt. Majd kicsit le voltam hangolva es kerdezte tolem, hogy mi a baj. Aztan vege lett a kirandulasnak es vartam a tanart, hogy koszonjuk meg neki, hogy elvitt minket meg odafigyelt rank es kerdezte tolem, hogy ot varom es megpuszilt.

2011. febr. 9. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Hááát azt mondta, hogy jó fej vagy? Én ezt soha nem mondom olyan lányra aki bejön. Arra inkább azt mondom, hogy jó csaj, vagy jól néz ki vagy valami ilyesmi. De mondjuk most magamból indultam ki. Ettől még tetszhetsz is neki. Elég nehéz okos tanácsot adni. Valahogy ki kellene deríteni, hogy pontosan mit gondol rólad.
2011. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!