Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most miert keresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most miert keresi velem a szemkontaktust?

Figyelt kérdés
Elmondtam kb 2 honapja MSNen egy sracnak, hogy tetszik. O nem mondott ra semmit. Kozvetlen ezutan tobbszor osszefutottam vele, az esetek tobbsegeben azonban ram se nezett, csak koszont. Most, hogy eltelt majdnem 2 honap, folyton koszon, annyiszor ahanyszor lat es keresi velem a szemkontaktust. Vajon miert csinalta azt, hogy eleinte ram se nezett, most meg folyton a szemembe nez?
2011. febr. 14. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom mostanra már elég kanos lett.
2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezalatt mit ertesz?
2011. febr. 14. 15:54
 3/12 ediZeJ ***** válasza:
ELső ::D:D:D am valszeg rájött h hülye volt és mostanra jött rá h lehet h neki is akkor kellett volna azt mondani h tetszel neki.
2011. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Be akarja tenni a pisilőjét a lábad közé.
2011. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 6-7 eves, ugyhogy legyszives normalis valaszokat! Egyebkent en 18 vagyok a srac 19
2011. febr. 14. 16:26
 6/12 ediZeJ ***** válasza:
16:01-es vok én maradnék az én verziómnál mostanra jött meg az esze de sztem legyél egy kicsit g*ci... kéresd magad tégy ugy mintha nem érdekelnéd aztán csak eszmél h van itt vmi...
2011. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16:30

En is gondoltam mar erre a verziora, de ha most jott volna ra, hogy megiscsak akar valamit, akkor miert nem lep?

2011. febr. 14. 16:42
 8/12 ediZeJ ***** válasza:
Lehet h abból a "fajtából" való aki fél megtenni az első lépést bár nem tudom de ez tűnik a legelfogadhatóbb indoknak. Ha így van akkor viszont tedd azt amit akkor mond el neki h te többet akarsz és ha ő is akkor majd kapcsol. :]
2011. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak nincs ra alkalmam, hogy beszeljek vele. MSNen mar nincs fenn es csak a suliba futunk ossze es ott meg kicsit nehezkes foleg egy lanynak. De nem tunne az tulsagosan nyomulosnak, ha megint kezdenem elorol a dolgokat? Azt hinne akkor, hogy ra vagyok szallva es azt csinalna velem, amit akarna.
2011. febr. 14. 16:58
 10/12 ediZeJ ***** válasza:
Hát ha ezt gondolja akkor egy p*cs, már bocsi mert ha tényleg érez irántad vmit akkor ha te kezded el te teszed meg az első lépést amit ő gyáva módon nem mert utána csak folytatja már ha pedig nem akkor szard le. Van több milliárd másik pali a világon...
2011. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!