Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a magyar nőknek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar nőknek ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
Hiába próbálkozom, minden lány lekoptat, mert nagyon csúnya vagyok. Érdemes lenne esetleg külföldiekkel kezdenem?
2011. febr. 9. 15:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Hülye vagy?
2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Talán nem a külsőddel van csak baj.
2011. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

a külföldiek is lekoptatnak mert nemcsak a külső számít..Nálad valami más is gond lehet szerintem..

Ismerek pár srácot akik messze vannak a "jóképű" vagy "elmegy" kifejezésektől is,de mégis helyes nővel járnak/élnek együtt..Mert alapjáratban hatalmas humoruk van,és nagyon jó társasági emberek..

2011. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
már megint egy ilyen kérdés.... komolyan használjátok már az agyatokat , nem csak dísznek van
2011. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lehet h van akinek nemcsak a külső számít, de ez csak bizonyos szintig igaz. Aki nagyon ronda, az belül lehet akármilyen, nem kell egy lánynak se. Abban reménykedem, hátha külföldön nem ez a jellemző.
2011. febr. 9. 15:22
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Az, a magyar nők messze a legválogatósabbak és legbarátságtalanabbak a világon ezt elmondom neked.

20f

2011. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

minden nőnek fontos a külső. de a magyar nők híresen nagy riherongyok, ezt mindenki tudja. nem tudsz a világ olyan részére menni ahol ne lenne magyar loty*ó.

alapvetően lusták, pénzéhesek, önteltek és sorolhatnám

2011. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

Ne nyavalyogj, hanem szedd össze magad!

Először is tedd össze a két kis kezed és rebegj el egy imát, mert férfinak születtél: gyakorlatilag úgy formálod a tested, ahogy akarod.

Egy kevésbé előnyös arcú fiú bomba testtel már lehet kifejezetten sikeres a nőknél, nézz szét a "sztárok" között. Pl. Vin Disel se szép. Oszt mégis...


A többiről: mi az, hogy nagyon csúnya? Szinte mindenen lehet változtatni, nem ciki ám elmenni kozmetikushoz meg fodrászhoz neked se.

Megint örülj, hogy fiú vagy, a szakállal-bajusszal is kísérletezhetsz, mi áll jól, mitől leszel férfiasabb.


A nyavalygás, önsajnáltatás a külföldi csajoknak se fog bejönni. :)

2011. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagy bajod barátocskám! A csajoknak nem egy teszetosza alak kell, aki, "jajj de rút vagyok, hülye is vagyok, gynege is vagyok" típus, hanem az aki magabiztos. Van egy baromi alacsony, baromi dagadt és ráadásul baromi primitív haverom, aki annyira hülye, h nem fogja föl, h ő ilyen, adonisznak képzeli magát, és besz@rsz, ragadnak rá a bulák. Te is szépen ácsorogj a tükör előtt nézegetsd magad, h mi az rajtad ami jól néz ki, ebből meríts önbizalmat!
2011. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
linkelj képet megmondom ...
2011. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!