Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a magyar nőknek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a magyar nőknek ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
Hiába próbálkozom, minden lány lekoptat, mert nagyon csúnya vagyok. Érdemes lenne esetleg külföldiekkel kezdenem?
2011. febr. 9. 15:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

Hát nemtudom. Szerintem a magyar nők többsége, ha magamat is beleértem nem a pénzre megy, nem a külsőre. Persze kell a szimpátia, ami akárki akármit mondd, első látásra kell hogy kialakuljon, de nem a külső az elsődleges. Nekem is volt olyan barátom aki nem volt az esetem, mégis tudtunk együtt mozogni az életben, volt közös téma, közös érdeklődési kör stb...tehát kikérem magamnak a pénzéhes loty ó címet...vagyis nem kérem:P

21l

2011. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az igényeknek kellene találkozni a lehetőségekkel.
2011. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ez is csak olyan mint a piacgazdaság. ahol a kereslet találkozik az egyensúllyal ott kialakul az egyensúlyi pont.

csókolom

2011. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Utolsó 2, sztem félreértettetek. Nem a legszebb lányoknak nem kellek, hanem EGYETLEN lánynak sem.
2011. febr. 11. 13:03
 15/24 anonim ***** válasza:
A külföldieknek fontos a külső, a mieink másra mennek... a külföldiekre :D
2011. febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Figyelj, valami gusztustalan orkot tuti össze tudsz szedni, ne mondd, h nem...
2011. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem. Csúnya férfi a csúnya nőknek se kell.
2011. febr. 14. 13:18
 18/24 anonim ***** válasza:
dehogynem, ne mondd már, h egy [link] ilyen nem jönne össze...
2011. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
nem a magyar nök épp az hogy igénytelenek. és a magyar fiuk azok akik válogatosak rengetegszer látok olyan párokat h gyönyörű csaj és ocsmány fiu.külföldön forditva :P..
2011. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én meg pont h itthon látom fordítva, érdekes...
2011. máj. 11. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!