Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A valentin nap a szerelemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valentin nap a szerelemről szól vagy a szeretetről is?

Figyelt kérdés
Cityvillben lehet valentin napi képeslapot küldeni, nos én egy olyan nőtől is kaptam aki sokkal idősebb nálam, a lánya velem egyidős. Innen jutott ez eszembe hogy konkrétan mi is a valentin nap.
2011. febr. 9. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elvileg a szerelemről, a szerelmesekről.

De ahogy a piac rákattant a témára, azóta már egyre inkább veszít ebből a fajta jelentéséből, és egyre inkább valami általános ajándékozós ünneppé akarják tenni.

2011. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eredetileg csak a szerelemről szólna. Lehet, hogy a hölgyemény kicsit elvonatkoztatott a témától. :)
2011. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 iDev ***** válasza:
Csak a pénzről.
2011. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyertya+pezsi+masni a kolbira...

Hát erről szólna a dolog!

2011. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A cityvillben azért küldözgetjük egymásnak a lapokat, hogy a szíveket be tudjuk utána váltani ingyen ajándékokra, ha kigyűlik.

Egyébként én meg szoktam a két testvéremnek ilyenkor venni egy kis csokikát, mert tudom milyen édesszájúak.Szeretem őket,persze nem szerelemmel, de jól esik adni.

2011. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 iDev ***** válasza:
De miért kell ehhez egy kijelölt nap? Miért nem lehet máskor is véletlenszerűen venni nekik "csokikát"? Persze feltételezem, hogy máskor is kapnak, de akkor mire ez a megkülönböztetett figyelem a 02.14. iránt?
2011. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a valentin nap a pénzről szól
2011. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A valentín nap egy amerikai hülyeség... Az egy dolog, hogy nekem is van párom, szeretem, szerelmes vagyok belé, minden nagyon jó. De minek kijelölni egy külön napot a pároknak? Hiszen ha szeretünk valakit, akkor néha-néha meglepjük valami kedves ajándékkal, nem kell erre egy külön nap...
2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

iDev

Apám, te a szívemből szóltál. Gyakorlatilag minden ünnep a pénzről szól már sajnos. A gyerekek sem azért várják a karácsonyt, mert az a szeretet ünnepe, vagy azért, mert vallási okok fűzik hozzá, hanem azért, mert megkapja az új háromkerekű biciklijét, esetleg kap egy Apple Macintosh laptopot, utána meg rinyál, mert nem lehet rá játékokat felrakni, ugyanis ez nem arra lett kitalálva.


A Valentin napot speciel nem értem, mert ha szeretik egymást a felek, akkor tök mindegy, hogy milyen nap van, ugyanazt a szeretetet adják egymásnak, és ugyanúgy jár a figyelmesség, mint bármikor máskor.

Akkor más a helyzet, ha valaki be akarja vallani valakinek, hogy szereti, na ebben az esetben van értelme, de akkor át kellene definiálni, nem a szerelem ünnepe lenne, hanem a szerelem bevallásának az ünnepe. És akkor nem olyan gáz, ha visszautasítanak.

2011. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, máskor is kapnak és nem csak csokikát, de van egy kamaszkorú húgom, akit ez az "ünnep" nagyon felperzsel, és mivel nincs még barátja,mindig minden évben megemlíti, hogy ő soha senkitől/egy fiútól nem/sem kapott még semmit,ezért hogy ne érezze csalódottan magát, én veszek neki, hogy tudja van valaki, aki ezen a napon is gondol rá!
2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!