Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is az az msn-szex és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is az az msn-szex és van egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés

Egy barátommal tegnap este "jáccottunk" egy kicsit, úgy, hogy \'mit csinálnál velem, ha... \' és ezt szépen ragoztunk egész szép kis történet alakult ki belőle. Azt hiszem ő közben maszturbált is, és mondta, hogy nagyon kiakasztottam, meghogy tudom-e, hogy mi lenne, ha most ott lennék vele? De ő csak egy jóbarát. Nekem van egy egészséges, jól működő, fél éves kapcsolatom, neki most nincs barátnője. Én nem akarok tőle semmit, és ő ezt tudja is. Azt mondta, hogy nem velem játszott először ilyet. Most akkor ez mi volt? Előre is köszi:

S.


2009. febr. 10. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az msn szex éppen az amit csináltatok... és igen, létezik, én is csináltam régebben, olyan 16-17 éves koromban... én úgy mondanám, mentális, szellemi együttlét...ha olyan emberrel csinálod, akivel egy hullámhosszon vagytok, jól ismeritek egymást, nagyon élvezetes és izgalmas dolog lehet. Nem is kötelező közben maszturbálni (bár általában szoktak a felek), de ez nem a testi, hanem a szellemi kielégülésről szól...és nem keverendő a chat szexszel, mikor egy vadidegen kezd el gusztustalankodni neked...

de úgy gondolom, hogyha jól működő párkapcsolatod van, akkor ne menj bele ilyen játékokba, mert ez kb olyan mintha gondolatban megcsalnád a párod...persze még mindig megbocsáthatóbb, mint egy fizikai együttlét, de szerintem te sem örülnél neki, ha a párod msn-szexszelne valakivel...

2009. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

msn-szex :D?

cyberszexnek hívják a dolgot, nem mintha az msn-re korlátozódna...

2009. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igen, nem örülnék neki... de... nem tudom, úgy érzem, ebben semmi rossz nincs. Nem egyenértékű egy fizikális megcsalással, főleg ha a felek nem éreznek egymás iránt puszta barátságnál többet. :)
2009. febr. 10. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha te felizgultál, akkor ott már gondok vannak, nem gondolod?

Ha nem, akkor is mondhattál volna nemet, kivéve, ha te játékként fogtad fel

2009. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló megmondta a tutit.:)

Ha nekem lenne egy fél éves kapcsolatom, akkor nem csalnám meg (még ha csak szellemileg is) a párom...

Mindenesetre szerintem töröld a naplózott beszélgetések közül azt a beszélgetést, nehogy meglássa a párod.:D

2009. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
msn szex= szánalom..szerintem..
2009. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!