Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vehetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Envagyokazavalaki kérdése:

Szerintetek mit vehetnek a baratomnak valentin napra.16 eves. Ciki lenne ha egy szives parnat vennek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami mas otlet?:)
2011. febr. 10. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindegy mit, csak ne plüss szarságokat.

Vegyél neki könyvet, sajtreszelőt, cipőfűzőt, kalapácsot, akármit, csak plüss-szívecskés izékat ne...

2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagyok szerelmesek. Pasinak kicsit cinkes ilyesmit adni. Bár nem tudom a mai tiniknek mi jön be. Inkább süss neki szívtortát, úgy jobb :)
2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Ha van jól sikerült közös képetek, inkább abból csináltass egy párnahuzatot. Az sokkal eredetibb, mint egy sima "tömegcikk" párna.

Persze, ha annyi idő alatt elkészül a huzat.

2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szives párnát, az ilyen szarságokon egyszer mindenkinek át kell esnie. Majd ha szakítotok akkor kidobja a kukába, te pedig nem veszel a következő pasidnak semmit Bálint napra (hacsak nem Bálintnak hívják).
2011. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha van robogólya vagy valami gépe 5L benzinek örülne legjobban.
2011. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat koszonom a tanacsokat...meg csak ket hete vagyunk eggyut...es akarhogy nezzuk mindent cikinek talalok...ez a szives parna ugy gondoltam meg elmegy...
2011. febr. 10. 16:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A robogólya az olyan mint a terminátor csak madárban?
2011. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami egyedit kéne neki adnod gravrozott karkötö vagy egyedileg szerkesztett csésze amit rendelni lehet hogy a ti képetek van rajta :) meg valami jo idézet
2011. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
csak bögrét ne!
2011. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A páromnak idén valentinre egy fotógömböt csináltattam a közös képünkkel ellátva.

Sajnos már énis kifogytam az ötletekből így ez lesz neki :)

De amugy bármit csak szivecskés dolgot ne, sok pasi cikinek tartja

2011. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!