Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már ismerek egy ideje. Volt is köztünk valami , de semmi komoly és nem is akartunk. Egyszer elég bunkó volt velem, csúnya dolgokat mondott és azóta nem bízok úgy meg benne. Most van egy barátnője. De azóta is időről időre ír vagy keres valahogy. Nem beszélünk sokat csak ír vagy kérdez pár mondatot. Ő eléggé csajozós tipus és a bnője is elég szép. Én viszont nem vagyok az , így tényleg nem értem mit akarhat tőlem. Pedig már mondtam hogy hagyjon.
2011. febr. 10. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiváncsi rá hogy téged is megkaphatna-e ha esetleg a jelenlegi kapcsolataa befuccsol..

Ha meg nem is, max maradnál olcsó lyuknak számára ha sikerülne mégis "behálóznia"

2011. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel írod, hogy csajozós típus, valószínűleg azért nem hagy békén, mert téged is szeretne megkapni, neki ez egy kihívás, mert te visszautasítottad. Egyáltalán ne vedd észre, ne beszélj vele, és ne válaszolj a kérdéseire, így előbb-utóbb megunja a dolgot, és leszáll rólad.
2011. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!