Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le, ha nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Van egy irtó ronda és irtó bunkó srác, aki folyton nyaggat msn-en. Már az agyamra megy. Hogyan rázzam le úgy, hogy azért mégse sértsem meg annyira?
2011. ápr. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Bocs nem vagy az esetem:D


Vagy Bocsi de én más szemeztem ki magamnak:D

2011. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Tiltsd le, és töröld.
2011. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy már kapcsolatban vagy.
2011. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Vedd le az msn-rõl.
2011. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
tiltsdle, szerintem is az a legjobb. de előtte mondd meg neki, hogy nincs esélye, aztán ha nem kapcsol, akkor.
2011. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, h nem bírom, h engem ne becézgessen, meg ienek. Erre lényegében közölte h szopjam le.(Mellékesen 14 vok!!!és ő is!!!)Hát én elmondtam mindnenek, de nem veszi a lapot, vagy csak nem akarja venni a lapot. Nem tom, de az agyamra megy!:@
2011. ápr. 19. 18:32
 7/8 napietus ***** válasza:
akkor tiltsd le. ennyi.
2011. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is csak azt tudom javasolni,hogy tiltsd és töröld le,mert úgy tűnik,hogy a szép szóból nem ért.
2011. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!