Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a Valentin-na...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a Valentin-napot? :D

Figyelt kérdés

Mindjárt itt van. Minden csöpögni a fog a friss, rózsaszín ködben úszkáló párocskáktól, még jobban mint általában. Én meg itt vagyok egyedül. :( :D

Hogy vészeljem át? :DD


2011. febr. 10. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
írjál rám msnen:D:D
2011. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez is egy ugyanolyan nap, mint a többi;) nem kell neki nagy port kavarni. Fogd fel így...
2011. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
itt a tuti recept!: vegyél egy üveg finom Bourbon Whiskyt! Idd meg a felét! Húzd le anyudékat! Menj el bulizni, hívd fel az első szingli csajt! majd igyátok meg a másik felét! :D
2011. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, csak én lány vagyok... :DD
2011. febr. 10. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
jaaah :D No hát azt nem írtad!:) (asszem XD )Hát akkor küldd el privibe az msn címed, boldogítalak majd :D:) 23/f és rossz az aki rosszra gondol!!! ( és hülye aki nem XD :P )
2011. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bravo girl magazin: vegyél magadnak ajándékot pl. nem kell ide pasi

menj el a barátnőkkel akik szinglik a cukiba sütit enni

esetleg egy fiú haverral...nem muszály szerelmesnek lenni

2011. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap 23:13

Nem tudok privit küldeni. :( :P


Mindenkinek megy ám a zöld kezecske. ^^ :D

2011. febr. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!