Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne éljem bele magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne éljem bele magam olyanba, ami még nincs is? Hogy ne akarjam görcsösen megtalálni a szerelmet?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, még nem volt barátom, még nem csókolóztam. Sokak szerint nagyok az elvárásaim, mások szerint furán viselkedem a fiúkkal.

Most megyek majd bulizni és már tudom, h ott lesz egy srác,a ki nagyon bejön nekem. Már gondolkodom, h mibe menjek, milyen lesz stb. De félek, h megint nem lesz semmi :(

Mit tegyek? Annyira vágyom már egy párkapcsolatra :(


2011. márc. 29. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem feltétlenül rossz,így biztosan rátalálsz igazira:) a szerelem akkor jön szembe amikor nem is várod:) biztos lesz majd egy srác akinek bejön a "fura" viselkedésed,bízz bennem:)
2011. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fura, szval szted fura vagyok ? :D

Ájj, már csak nevetek magamon :D

Néha úgy érzem, h senki nem akart ennyire még szerelmes lenni a Földön, mint én :P

2011. márc. 29. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
nem én mondtam,Te írtad h furán viselkedsz a srácokkal:D am elhiszem hogy már nagyon keresel párt,ezzel én is így vagyok de beletörődök abba hogy 1x szembe fog velem jönni és tudni fogom h Ő az:)
2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a kulcs, hogy nem akarni kell, hanem hagyni hogy magától jöjjön.
2011. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt úgy írtam, h mások gondolják rólam:)

Áhh mindegy, úgy is alakul vhogy :)

2011. márc. 29. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez van!

És nagyon szeretnék kapcsolatot, vele!*-*

20/L

2011. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha van kiszemelted, akkor nem csak arról van szó, hogy görcsösen keresel valakit.

Amúgy ismerek olyat, aki elég görcsösen pasit akar mindenáron, kívülállóként az ő viselkedéséből kiindulva tudom leírni, hogy mit NE csinálj. Szóval ha egy társaságban van egy szimpatikus srác, akkor ne csináld azt, hogy ahogy megérkezel rögtön kb odarohansz hozzá és onnantól kezdve levakarhatatlan vagy. Inkább szemezz vele, vagy várd meg, amíg valaki bemutat neki, ha még nem ismered, ha meg ismered akkor várd meg, hogy ő jöjjön oda. Ha már beszélgettek, akkor ne próbáld meg mindenáron egész este magad mellett tartani, úgy, hogyha mondjuk valaki más is bekapcsolódna a beszélgetésbe, akkor te rögtön felteszel egy személyesen neki szóló kérdést, hogy esélye se legyen mással foglalkozni. Nagyon idegesítő. Ne próbálj eltúlzottan minden kis poénján nevetni, és eltúlzottan érdeklődni minden iránt (remélem érted mire gondolok). Ha valami tényleg érdekel, azt úgyis látni fogja rajtad, meg hogy figyelsz, nem kell rájátszani, ha meg olyasmiről beszél, ami nem érdekel, és nem találtok közös témát, akkor meg lehet, hogy nem is ő az embered... Ne próbálj meg mindenáron testi kontaktust létesíteni, tehát szöszt leszedni a pólójáról, vagy "véletlenül" hozzáérni a kezéhez, miközben beszélgettek.

Igazából lányként/nőként azt kell éreztetned vele, hogy neki kell küzdenie érted, és ezt úgy érheted el, ha mindig csak egy fél lépést teszel felé, a másik felét neki kell megtennie. Tehát pl beszélni akarsz vele, akkor szemezel, vagy nézed akkor úgyis odajön. Beszélgetni kezdtek akkor a témával kapcsolatban persze kérdezz, ami érdekel, de hagyd, hogy ő irányítsa a beszélgetést. Ha épp valaki más odajön, és vele beszélgetne, akkor te is találj valaki mást, akivel beszélsz (lehet lány is) és csak időnként mosolyogj rá jelezve, hogy te még szívesen beszélgetnél vele (ugyanaz, mint az elején, ő jöjjön oda). Szóval mindenben hagyd, hogy ő "vezessen", te csak a lehetőséget teremtsd meg.

Ami meg az öltözködést illeti: ugyanezt a taktikát kövesd: pl ha szoknyát veszel, akkor a felső legyen kicsit zártabb, ha kivágott felsőt, akkor a lábadat ne rakd ki. meg legyen rajtad valami aminek van egy kis játéka, lógós fülbevaló, ami mozog, ha nevetsz, vagy alul vagy felül legyen rajtad valami bővebb (de ne mindkettő, tehát egy szűk és egy bő), vagy egy sál/kendő a nyakdban, ami nem annyira fix, tehát libben, ha mozogsz. Ezek olyan trükkök amik mindig bejönnek... Ja, és valami ékszer mindenképpen legyen rajtad, vagy karkötő, vagy nyaklánc vagy fülbevaló, vagy ezek kombinációja, de csak visszafogottan (én pl karkötőt nem szeretem). Ad egy kis eleganciát az embernek és nagyon nőies.

Na sok szerencsét ;)

2011. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:53-asnak! Én is köszönöm, sokat segítettél, remélem bejön!:)

21:02-es voltam!:D

2011. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is köszi a hozzászólásokat. Szerintem megpróbálok egy ideig nem foglalkozni a témával, aztán majd úgyis alakul :)
2011. márc. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!