Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Mit érthet ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Mit érthet ez alatt?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mindig azt mondja hogy ő rossz, de amikor rákérdezek azt mondja hogy mind1, vagy hogy majd megtudom , stb... Pedig én egyáltalán nem érzem annak. Na jó van amikor bunkó, vele nem igazán , velem egész normális. De mindent egybevéve sztem tök rendes. Akkor mire értheti mégis? És miért nem mondja el nekem?
2011. febr. 11. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arra gondolt hogy még nem ismered minden rossz tulajdonságát de majd idövel ugyis rájössz.A rossz tulajdonságait ugy is csak hosszabb idö után fogod megismerni, lehet nagyon rossz de lehet hogy csak lebecsüli saját magát és azért mondja hogy megijedj.
2011. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez elég ijesztően hangzik. jó lenne, ha megtudnád, mire gondol. lehet hogy homoszexuális.
2011. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19:50-nel egyetértek.. tényleg lehet, hogy homoszexuális vagy biszex :)
2011. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az bizos nem.
2011. febr. 11. 20:42
 5/7 A kérdező kommentje:
biztos
2011. febr. 11. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ez elég furcsa kijelentés a részéről, különösen, mert ezt már többször mondta. Furcsa helyzet.ű

Mindenképp járj utána, kérdezd meg tőle, mert már az eleve rossz, hogy ilyeneket mond...

2011. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak SZERETNE rosszfiú lenni. (mer' az olyan menő)

Korfüggetlen jelenség

2011. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!