Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a lány többször ír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány többször ír a fiúnak msnen mint fordítva?

Figyelt kérdés
Egyébként jól elszoktunk beszélgetni , néha ó is rámír, de az ritka. Ettől még érdekelhetem? Írhatok neki többször is? Nem szeretném ha rámunna vagy vmi ilyesmi.
2011. febr. 11. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányoknak mindig ilyen gondolkodásuk van? Mikor írjak rá? Ha ráírok most akkor...? Ha holnap írok rá és ma nem akkor... Írj, ha akarsz ne ezzel foglalkozz.
2011. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyit problémáztok ezen. :D Ha szeretnéd, szerintem írj rá.

Én is mindig ráírok a fiúra, aki tetszik (és már nagyon alakul...), és többször is mondtam neki, hogy ha nem akar velem beszélni, akkor hagyom. Azt válaszolta, hogy ne, mert szeret velem beszélni. Mindig én írtam rá, ez már megszokássá vált, neten mindig én kezdeményezem a beszélgetést, élőben meg ő. :)

Ne érdekeljen, mi gáz, és mi nem az. Tedd azt, ami jól esik. :)

16/L

2011. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg ne sza*rozz. ha akarsz írj rá, ha nem akkor ne írj. van szája -vagyis keze- tudtodra fogja adni ha nincs kedve veled beszélni.
2011. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

... De jo lenne néha, ha nem az interneten ismerkednének az emberek... Ha nem azon agyalnának a tinik, hogy "most baj hogy ráírtam?".... "Miért nem bökött vissza facebookon???"....

ez annyira kiábrándító. Elvesztette a varázsát az egész ismerkedési procedúra...

2011. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, szerintem pont azért gáz, mert a lányok szokása ezen agyalni. Ha a fiú valóban akarta veled beszélgetni, akkor meglátja, hogy fenn vagy egyből rád ír, és nem fog azon elgondolkozni, hogy a múltkor vajon ki írt.

De ha szokott rád írni akkor nincs semmi gond, mert lehet, h csak nem nagyon szokta nézni, ki van fenn.

2011. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!