Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érdemes szőrteleníteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdemes szőrteleníteni tiniként?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
eldobható borotva.
2011. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
epillátor mert a borotvátol csak erösebbek lesznek a szörszálak mikor visszanönek
2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Disznóperzselő :D


Egyébként szerintem borotva elég hatékony :))


(elsőnek: Minden dolog, minden tárgy ELDOBHATÓ, mert el tudod dobni..)

2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:12


Borotválástól nem erősődik a szőrzet. Sehol.

2011. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
benzinnel bepamacsolod és hirtelen meggyújtod!
2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

A borotvától márpedig erősödik a szőr!

Én is borotvát használok (sajnos), mert az epilálásra még nem szántam rá magam, csak 1x-2x, de akkor se bírtam sokáig. A borotva hátránya, hogy erősödik tőle a szőr, nem tartós (1, max 2 nap), és nem lehet gyakran csinálni, mert kipattog a bőr, s érzékeny (nekem legalábbis)

Jó megoldás lehet a gyanta.

17/L

2011. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

A borotvától márpedig NEM!!!!! erősödik a szőr.

Ez egy rég megbukott sztereotípia.

Mikor visszanő a szőr, röviden sokkal erősebbnek tűnik, mint hosszan, ezért érezni úgy. Viszont ezt LEMÉRTÉK (!) többen is, és nincs befolyással a borotválás a szőrzet erősségére nézve.

Ilyen alapon, annak, aki mindig borotválja, 10 év múlva fűkaszával kéne rámenni.

Vagy egy férfi arcán, aki 40 éve borotválkozik, flexel kéne levágnia a szakállát. Soha, senki nem bizonyított ilyet, (nem véletlenül) az ellenkezőjét viszont többször is.

2011. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cory Rose ***** válasza:
62%

Istenem, nem erősödik a szőr, fogjátok már fel. Az elvékonyodott végek miatt tűnik úgy először, mintha nem lenne annyira erős, miután meg leborotválód, tompa lesz a vége, nem vékony. Ha hagyod megint megnőni 2-3 héten keresztül, ugyanolyan lesz mint mielőtt leborotváltad. -.-

Egyébként nem is mindenkinek érzékeny a bőre ennyire, én simán borotválok kétnaponta, semmi baja a bőrömnek.

2011. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!