Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon várom az első szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon várom az első szeretkezést. De még barátom sincs. Mit tegyek addig?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Már nagyon vágyom egy fiú gyengédségére. Szeretném kipróbálni milyen szeretkezni, csókolózni. Csak az a bökkenő, hogy nincs barátom.

Nem szeretném elkapkodni a dolgokat, de addig, amíg nincs pasim, addig mit csináljak?

(ajánlatokat nem kérek.)


2011. febr. 12. 17:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
heehh erre énis kíváncsi vagyok :DD 14/L
2011. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egyszerű, fogj egy pasit.
2011. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

önkielégítés?

megismered a tested:)

2011. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Szesze ***** válasza:

en is igy vagyok pont 14 eves kororm ota....most lassan 20 elszek es meg nem sikrult semmit se osszehoznom:-??


Fontos, hogy vigyazzatok, mert eppen azert mert vagytok vkinek a gyengedsegere, nagyon konyen kihasznalhatnak, vagy ha nem csak siman megbanthatnak:-?? velem legalabb is igy volt.


En azt szoktam mondani, hogy az elet nem olyan mint egy cd, hogy hirtelen azt a szmaot teszed be amelyiket akarod, hanem olyan mint egy bakelittlemez, ahol szepen meg kell varni amig arra azenere er a tu amelyiket te szertned. SZOVAL csak turelem, es ne akarjatok olyan nagyon ,mert amit tulsagosan akarsz az nem jon ossze:-?? eljetek az eleteteket... 19L

2011. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
szerezz magadnak pasit
2011. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szoktam önkielégteni, és élvezem is. Csak már nagyon jó lenne egy fiúval csinálni.
2011. febr. 12. 17:17
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit!
2011. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Merre laksz? segíthetnék 15/f
2011. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ajánlatokat nem kérek. :)
2011. febr. 12. 17:26
 10/25 anonim ***** válasza:
bocsi csak gondoltam dumálhatnánk :D
2011. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!