Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik bármilyen terhességre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik bármilyen terhességre utaló jel a szeretkezést követő első pár napban?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy fáj a bal oldalam. De nem egész nap, csak időközönként. És olyan mintha levegős lenne. Veszek egy nagy levegőt és mintha elmozdulna belül vagy én nem is tudom. Védekeztünk de elég tapasztalatlanok vagyunk, mi van ha mégis valahogy sperma jutott belém? Még nem tudok tesztelni,1 hete sincs annak, hogy lefeküdtünk. Más tünetem nincs amúgy, menstruációm nagyon rendszertelen.
2010. nov. 8. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki van csukva.
2010. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nőgyógyász .. valami más gond van
2010. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mégis rettenetesen félek mi van ha mégis terhes vagyok és még egy hét mire tesztelhetek.
2010. nov. 8. 11:58
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az elkövetkező pár napban?... Bogaram... a harmadik nap után kimutatható a terhesség... vagy teszttel, vagy a doki mutatja ki! Ennyi!
2010. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy hét, mire tesztelhetsz? Te hülye vagy! Sok teszt kimutatja 3 nap után! Tesztelj, vazze!!!
2010. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő, ha BÁRMI fogalmatok lenne a teherbeesésről, nem írnátok ökörségeket. A terhességi tesztekre rá szokták írni marketing okokból az ilyen kis tudatlankák miatt, hogy "már akár három napos terhességet kimutat". Nos, ezzel nem hazudtak egyáltalán, CSAKHOGY terhességről kizárólag a beágyazódás után beszélhetünk, ami 8-10 nappal az aktus után történik meg. Tehát az aktustól számítva MINIMUM két hét az, aminél már érdemes tesztelni. A HCG-t a beágyazódott embrió termeli, ami mint már mondtam, 8-10. nap körül történik meg a szex után. A HCG ezután 3-4 alatt éri el a teszt által kimutatható szintet.


Röviden: a kérdező jól tudja, még várnia kell a teszttel.


26/N

2010. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bal oldalad azért fáj, mert közben odanyomta a radiátorhoz. Ezt viszont te nem tudatosítottad, mert akkor másra figyeltél. Levegős az lehetsz, mert - mivel tapasztalatlanok vagytok még - ha közben nem nyitod ki a szád, akkor úgymond lentről "telepumpál" levegővel, ami nem tud merre elmenni. Ha megfigyeled láthatod, hogy erotikus filmekben is a nő többnyire nyitott szájjal szeretkezik esetleg azt mondja hogy "ÁÁÁ..." azért, hogy a benne felgyülemlett levegő gond nélkül távozhasson.
2010. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
... ja és szellenteni próbáltál?
2010. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mekkora emeletes baromsagokat irnak itt nehanyan te jo Isten!


SZEX UTAN 3 NAPPAL NEM FOG SEMMIT KIMUTATNI A TESZT.


A TESZTEK A BEAGYAZODAS UTANI LEGHAMARABBI 3.NAPON MUTATHATJAK KI A TERHESSEGET, DE MEG AKKOR SEM BIZTOS HOGY LESZ ELEG HCG.


SZEX UTAN 3 NAPPAL MEG BE SINCS AGYAZODVA A MEGTERMEKENYITETT PETESEJT. A TESZT A HCG JELENLETET MUTATJA KI. HCG CSAK BEAGYAZODAS MEGTORTENTE UTANTOL KEZD EL FOLYAMATOSAN TERMELODNI.


Mielott hulyeseget ir valaki, ertelmezze a kerdest es gondolkodjon el.

2010. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A terhességi tesz 3 napos terhességet nem mutat ki. Ha jól tudom, nőgyógyász sem.

Amit leírtál, lehet a terhesség jele, a húgom pontosan ugyanilyen érzésről számolt be, mikor teherbe esett, +kicsit görcsölt hozzá.

Ezzel együtt, ha védekeztetek, nem vagy terhes. (A védekezés alatt minimum óvszert vagy tabit értek, a megszakítás és a naptármódszer nálam nem védekezés.)

2010. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!