Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen esetben nez egy srac melyen egy csaj szemebe? (annyi idore gondolok, mig elmegy a srax a fiu mellett)

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hosszan csak akkor ha nagyon tetszik és akarok is tőle valamit. ha csak szimplán tetszik akkor nem nézek hosszan a szemébe, elnézek másfelé.
2011. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oh, ezer bocsanat, azt akartam irni, hogy srac, csak siettem.

De kerdesre nem illik kerdessel "valaszolni"

2011. febr. 12. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindig "keresem" a szemkontaktust az pasikkal.s általában hosszan néznek a szemembe.söt még az utcán is.szóval ez szerintem nem nagy valami.


17/L

2011. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ha az utcán közlekedek, mindig mélyen a szemébe nézek a szép lányoknak. Mert ami szép, azt jó nézni. Úgyhogy nálam ez csak szimplán annyit jelent, hogy tetszik az illető.


20/F

2011. febr. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sanyi180 válasza:
2 év!
2011. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 vaszily katalin ***** válasza:
sietve se kéne kihagyni az ékezeteket.felnöt korba szex.de ha a popsira paskol.akkor tuti.hogy szex.a szépen néz tetszés.ha csunyán elutasitás.
2011. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Amikor megakarja dugni :D
2011. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8:53! Ha sietek, ha nem akkor se tudok ekezetet irni, mivelhogy telorol irok es ott nincs ekezetem es a szamitogepen se!
2011. febr. 17. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

most akkor srác néz fiú szemébe vagymi? döntsd már el mitakarsz kérdezni:P


egyébként akkor nézünk a csajok szemébe ha tetszik és vágyunk 1 kis flörtre:)

2011. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Általában akkor nézek egy lány szemébe, amikor tetszik. Nem kell semmilyen komolyabb ok. Még csak nem is kell ismernem.

De az idő... hát, nekem van otthon egy sraxom, a Korotrol bolygóról, és ha hideg van, akkor általában elég gyorsan megy. Ha 60 °C feletti hőmérséklet van, akkor általában csak pár km/h a sebessége (szemben a 23 km/h-val amit -15 °C-on produkálhat.) De a friss levegő is számít, mert ha kint vagyunk, akkor komótosabb, ugyanis haldoklik a légkörünkben található túlzott nitrogéntől.(Ne féljetek, gyorsan regenerálódik, és amúgy is mazochista.)

Szóval határozd meg hogy kint vagy bent megy el a fiú mellett a srax, és hogy tél van-e vagy nyár! (Esetleg a pontos hőmérsékletet is megmondhatod, hogy lemérjem Pityuka sebességét azon a hőmérsékleten.)

2011. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!