Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnézitek, hogy tömegközleked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézitek, hogy tömegközlekedési eszközön ki mellé ültök? Ismeretlenekre vonatkozik. Arra gondolok, hogy pl egy jó csaj/pasi és leülök vele szembe vagy mellé.

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat nem kérek,ahol azt mondja a válaszadó,hogy "barátom/barátnőm van nem érdekel és nem nézem."

Köszi előre! :D


2009. ápr. 24. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megnézem. Sajnos a szinglik "boldog" életét élem, így még az sem lehet, hogy a barátom ez bántaná. Ha nagyon megfog valami az ismeretlen "jó pasiban", akkor még szemezek is vele. Elegyedtem már beszélgetésbe is így vonaton. Jah és nem csak azt nézem meg, hogy hogy néz ki, hanem, hogy milyen könyvet olvas, vagy újságot.


19/L

2009. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és mi van, ha semmit se olvass?
2009. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nézem....nem szeretek kissé igénytelennek tünő emberek mellé leülni,de a nagyon felvágosak mellé sem!Olyan átlagos típusú emberek mellé inkább....Jah és a kárdásedre válaszolva volt már h a "legjobb pasi" akit ismerek mwllém ült,de én nem merek mellé ülni inkább vele párhuzamosan,mögé de mellé nem!onnan nem láni.. :D:D
2009. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nincs párod akkor természetesen megnézed. Lányok ha van barátjuk akkor is megnézik hiszen minden lány oda van azért ha tetszik a fiúknak, ezért ha egyedül utaznak akkor direkt megnézik és ha úgy alakul akkor rá is játszanak a dolognak, hiszen a lányok többsége nagyon hiú, de fordítva is így van a fiúk is hiúak :)

Remélem tudtam segíteni.

Zeusz 19/F

2009. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is megnézem,de nem ülök olyan mellé aki esetleg kezdeményezne,primitivnek tartom az efajta ismekedést!

2009. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

normalis esetben csak azert h lehetoleg ne vki nagyon szeles melle uljek (mert akkor nem fogok ferni a szeken), hogy ne legyen budos illetve ha oreg pasas es folyton a melleim bamulja....azt sem dijazom. :p

ami a helyes pasikat illeti....komoly kapcsolatom van, nem all szandekomban megcsalni a baratom de amint a mondas tartja "mindent a szemnek, semmit a keznek" szoval ha meglatok vkit aki szimpatikus.....egyszeruen imadok a szememmel flortolni. csak osszenezunk. 1 mosoly max. es mikor leszall/leszallok visszanez/ek. feldobja az ember napjat. ennyi. :)

2009. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor felszállok a vonatra, buszra, valószínűbb, hogy előbb ülök le egy szimpatikus ffiember mellé, mint egy rosszarcú csövifílingű pasi vagy nő mellé:)

de néha így is melléfogok. múltkor szálltam fel a vonatra a Keletiben, beültem az egyik fülkébe, ahol egy nagyon helyes srác ült. kb 1 óra múlva leszállt, de még köszönni se tudott a bunkója:S erre mondják, hogy ne ítélj elsőre:)

2009. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alap.
2009. ápr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!