Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen már nem tudok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már nem tudok mit tanácsolni a barátnőmnek. Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm lassan 20lesz, és még nem volt egy pasija sem, csók is egy volt, de az is régen.Túl magasra teszi a mércét a fiúk terén,és ezt ő is tudja, de mégsem tesz ellene semmit.Pedig nem egy csúnya lány, mondjuk nem éppen egy vékony lány, de mondjuk nem is kövérm kissé duci, de vannak tőle sokkal nagyobb lányok is akiknek van barátjuk.Arra gondoltam,hogy talán nincs pasija mert ő sem fogadja el önmagát így, de változtatni sem tud rajta, pedig mi mellette vagyunk, segítjük.Mondjuk bulizni sem nagyon jár, mert ott látja h más lányokkal egyből kikezdenek a pasik vele meg nem.

Mit tegyek?Hogyan tudnék segíteni neki?


2011. febr. 13. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves, hogy segítettek neki:) Hát azt ő maga tudja mit akar és mit nem. Szerintem keresettek neki egy normális, rendes fiút aki tényleg tudja szeretni, aztán hozzátok össze vele, ha meg tudjátok oldani.
2011. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Javasold neki az internetes társkeresőket.

Aztán majd ő eldönti, regisztrál-e. Hidd el, mihelyst lesz rá igénye, hogy legyen barátja, meg fogja tenni a szükséges lépéseket.

2011. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jobb minta minden héten más pasija lenne..

és talán nem akar leállni minden második gyökérrel..

2011. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg ne üsd bele az orrodat a szerelmi életébe.
2011. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves captain..ő kérte a segítségemet/segítségünket, csak már mi sem tudjuk, hogy mit mondjuk neki, mert egyre jobban kezdi ez elkeseríteni...

a netes társkeresőt már montuk, csak ott meg fél, hogy átverés lenne, de lehet, hogy majd újra megemlítem neki...

az biztos, hogy nem akar minden ún "jött-ment" fiúval leállni...már két fiú is próbálkozott vele mostanában, de mindkettőt elküldte...mondjuk megértem, nem voltak éppen rendes fiúk...

2011. febr. 13. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátban, ha kell segítség.
2011. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor adja alább az elvárásait.

vagy ha nem teszi lejjebb a lécet, nőjön fel ő a feladathoz, akarom mondani, fogyjon le.

2011. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A léc egy kissé magas? Mit nyújt ő cserében a magas elvárásaiért?
2011. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!