Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mély, szenvedélyes pillantás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mély, szenvedélyes pillantással nézek arra a srácra aki tetszik akkor mi jön le ebből neki?

Figyelt kérdés
+mosolygok(ez viszonzásra lelt)
2009. febr. 11. 21:46
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ha egy sráct nagy büszkeség tölthet el, ha egy lány így néz rá ahogyan te is leírtad. Ha pedig viszonozza akkor pedig szerintem veheted úgy hogy van esélyed. Szerintem.


:)

2009. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én belédszeretnék:)
2009. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha őszinte akarok lenni,nem sokra értékelném...Tetszik,meg minden,de nem elég ahhoz,hogy odamenjek,és flörtölni kezdjek veled...Lehet csak én vagyok túl rideg,de személyes tapasztalat:)

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz az ilyen koktéllal,--szenvedélyes pillantás+mosolygás--veszélyes keverék!Mi jön le ebből neki? Ha én vagyok Ő,akkor a következő:Nézd már azt a kis csajt,hogy vigyorog!Mint akit b....ni visznek!És ha még tényleg csinos is vagy,már vinne is.Persze nem rögtön,de azonnal!Szóval vigyázz!Másképp is értésére adhatod annak a fiúnak,hogy neked tetszik,de ne így!Hidd el többre mégy ha néha-mintha csak véletlen lenne,ránézel.Ha létrejött a szemkontaktus,akkor hosszabban nézel a szemébe.Akkor jöhet egy kis mosoly--nem vigyor,mert akkor pont ellenkező hatást érsz el.Hogy gyakorlati példát is mondjak:a legjobb mosoly ilyenkor a Mona Lisa féle mosoly.Ismered?Nézz utánna és gyakorold!Hidd el,sikerül!Utánna pedig ha már ráharapott a cslira,akár teli torokból is nevethetsz!Jogosan:Fiatal vagy ő a tiéd,mi kell még?De így ahogy írod annyi esélyed van mint a semmi! Sok sikert!!
2009. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!