Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólag fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag fiúk! Szerintetek mennyire jó ötlet egy érzelmes jelentéktelen visszahúzódó senkiből egy kihívó szenvedélyes érzéketlen Nőt varázsolni?

Figyelt kérdés

Éveken keresztül nem jártam sehova mert undorodtam a részeg cigiző összevissza kavaró emberektől. Barátaim nem voltak emiatt, azóta sincsenek. Nem volt még barátom, még nem is csókolóztam, mert úgy volt ezzel, hogy nekem ehhez érzelmek kellenek. Most már viszont kegyetlenül magam alatt vagyok a magánytól, meg attól, hogy eddig nem kellettem senkinek. Arra gondoltam, hogy pár hónap alatt nagyon szexi testet varázsolnék magamnak és könnyebb lenne összeszedni néhány kavarógépet akik visszaadnák az önbizalmam azzal, hogy végre kellettem. Nem vagyok hasznavehetetlen, érezhetném, hogy bárkit megkaphatok, nem azt, hogy a kutyának nem kellek.

Szerintetek mennyire jó ötlet egy érzelmes jelentéktelen visszahúzódó senkiből egy kihívó szenvedélyes érzéketlen Nőt varázsolni? (Már ha kapásból nem riasztanám el azzal, hogy szűz vagyok.) :(


Nem kellenek az álszent szövegek amikor sokan mondják, hogy csak szűz csajt ne. :( Vagy pl. ilyeneket:


„Hát volt már szerencsém 20 éves fullszűz csajhoz, aki még nem is csókolózott. Borzasztó volt, úgy kellett kiérdemelni, hogy hajlandó legyen végre az enyémhez érinteni az ajkát. Ha te is ilyen vagy, akkor az én szememben...

...keresztet vetek rád. :D

Ha pasid se volt meg semmi, akkor a fiuk fejében megfordulhat -talán jogosan..?!- hogy biztosan van oka.”


Nem tudom miért olyan szörnyű, hogy úgy kell kiérdemelni? A szerelmet nem lehet erőltetni, igen is ki kell érdemelni, természetes, hogy az ember nem adja minden jöttmentnek a lelkét, csak a szerelmének.


Vagy vonuljak be apácának, vagy gyógyszerezzem be magam vagy mit csináljak? Néha sajnálom, hogy nem hagytak meghalni...


Válasszatok, melyik legyek? Érzéketlen dögös ribanc, vagy komoly kapcsolatot akaró érzékeny dögös lány?


2011. júl. 5. 15:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
ha nem kellesz senkinek akkor ott a jó öreg kötél meg a fa...
2011. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot akaró érzékeny dögös lány. Ezzel többre mész.
2011. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hány éves vagy.Én inkább az utóbbira szavaznék..,oké,hogy ki kell magadat élned,de nehogy pár év múlva ott találd magad,hogy kiégtél huszonévesen..
2011. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hát benned aztán tombolhatnak a hormonok... így nehéz azt tanácsolnom, hogy kerülj magaddal összhangba, természetesen foglalkozz a testeddel, de a lelkeddel is, olvass például sokat..

Másik: ne akarj ilyen görcsösen kapcsolatot, mert el fog kerülni. Arra törekedj, hogy "jóban legyél" magaddal! Csak ennyi hormon mellett nehéz dolgod lesz.

2011. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy nézel ki így nehéz ítélkezni. Nekem mindig bejöttek a kedves aranyos ám de nehezen megkapható csajok nem értem a problémát. Persze ha zsákruhában jelensz meg egy egy randin az azér gáz.
2011. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

komoly kapcsolatot akaró érzékeny dögös lány egyértelmű Az ötlet meg jó:D Énis teszek magamért hogy jól nézzek ki. Szal veled vagyok és drukkolok hogy elérd a célod. Amúgy meg a másikból,a ribancokból, ma már túl sok van. Szerintem te se szeretnél az lenni. Én az olyanokat nem becsülöm meg.


20/F

2011. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Magánytól is ki lehet égni. Kötél az nekem túl durva, a gyógyszert választanám akkor inkább.
2011. júl. 5. 15:36
 8/27 anonim ***** válasza:
"Magánytól is ki lehet égni"-attól függ,hány éves vagy.
2011. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szegény, sztem menj fel társkeresőre mindenképpen, keress hobbit, és járj el moziba, vmi sportedzésre, ha nem vagy csúnya, tuti hogy vki rád hajt majd, én F17 vagyok, hidd el a fiúknak nehezebb sokkal, fejemmel nincs gond, csak tapasztalatlan vagyok és még a psziho könyvek ellenére is van pici gátlásom :) De legalább randiztam már. Egyébként szörnyű lehet ha vkinek nincsennek még barátai se :( Úristen... Hozzád hasonlóak sose voltak a környezetedben?? Vagy mennyire vagy gátlásos, és milyen a külsőd??
2011. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de mindkettő hülyeség. Tedd rendbe kicsit a külsődet (eddig jó az ötlet) és legyél aki vagy, nem kell valami hülye személyiség "ideált" magadra erőltetni. 26/F
2011. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!