Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy ukk mukk hukk elhívná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy ukk mukk hukk elhívnál egy lányt randira, lányok elmennétek az illetővel?

Figyelt kérdés
Ezt nem úgy kell érteni, hogy egy szakadt csövessel, meg nem úgy hogy rögtön, hanem mittom suliban (fősulin egyetemen főleg) ültök beszélgettek fiú felveti, eljönnél e vele egy kávézóba mondjuk?... Így értem, a srác mondjuk nem feltétlen a szőke herceg fehér lovon, de azért nem is a quasimodo.
2011. febr. 14. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire szimpatikus.
2011. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék, de csak akkor ha szimpatikus. 15/L
2011. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, a randimeghívások nem így szoktak történni?
2011. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még nem próbálkoztam eddig így ezzel. De az akivel beszélgetsz itt teljesen ismeretlent takar amúgy a félreértések elkerülése végett.
2011. febr. 14. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor szólítsd meg, menj oda hozzá..(sztem jobb élőbe, mert akkor látod a reakcióit) beszélgessetek, és ha látod/érzed,hogy szimpatikus vagy neki, akkor simán elhívhatod :)


vagy ha nem mered élőbe, akk erre is van az INTERNET..


sok szerencsét ;)

2011. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!