Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek egy ilyen buliba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy ilyen buliba?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy buliba,ahol ott lesz az exem is,és az a csaj,aki most bejön neki,nem tudom,elmenjek-e a buliba,mert nem akarom egész éjjel azt nézni,ahogy próbálja felszedni,meg szórakozgatnak,holott már nem érzek semmit az exem iránt.Két dolgot fontolgatok: 1. elmegyek,és megnézem magamnak őket,felmérem a csajt is,és hogy bejönnek-e egymásnak,hiszen ha nem megyek el,nem is látom

2. ne menjek el,mert csak szar lenne az este...

Ti melyiket választanátok?


2011. máj. 19. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A 2. lehetőséget választom.
2011. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elmennék a buliba
2011. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
elmennék, és lesz*rnám kivel kavar az ex :)
2011. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te magad válaszoltad meg a kérdést:

először azt mondod már nem érdekel, aztán meg azt, hogy azért megnéznéd magadnak őket...

2011. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tom én nem tudnék elmenni... -.-
2011. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 m3lior válasza:
Ha már nem érdekel az exszed nyugodtan menj el. Viszont ha azon jár az eszed, hogy milyen lesz őket együtt látni és neked az rosszul esne, akkor nem hiszem, hogy túl vagy már rajta. Szerintem...
2011. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
biztos nem érdekel az exed?:D
2011. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem érdekel! :)
2011. máj. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!