Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom fog örülni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fog örülni egy ilyen valentinnapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Csinálok neki egy Diafilmet,amiben csaka az én képeim meg pár közös kép fog szerepelni és minden kép melett lesz egy idézet és az egész alatt egy gyönyörű szerelmes szám fog szólni.


Elsősorban pasik válaszát várom h ők örülnének e neki...


2009. febr. 12. 00:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Hath en oszinten orulnek de csak ha Te csinalnad, es nem a szomszed fiu :P
2009. febr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én fogom csinálni,de irtó kevés idő lesz rá, és iszonyúan összetett feladat :P szóval valszínű h az éjszakám rá fog menni:D de lehet h 2 is xd
2009. febr. 12. 00:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp örülni fog neki:)

Egyébként már csak azért is nagyon jó ötlet,mert mi férfiak,nem szeretjük,ha költenek ránk,és mivel ez ingyen van,mégis megmutatja,hogy szereted,és fontos vagy neki:)

Amúgy nem kell hozzá sok idő,2 óra alatt meg lehet csinálni pl.Windows Movie Makerrel...

Egy tipp:ne magadról,hanem magatokról készült képeket rakj a zene alá,hisz a Valentin nap a szerelmesekről,párokról szól,és jobban hat,ha olyan képeket raksz alá:)

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fog örülni.Legalábbis én örülnék a helyében,(bár én már az idősebb korosztályhoz tartozom 34/ff).Nagyon szép ajándék,még ha nem is tárgy,az a fontos,hogy gondolsz rá és ennyi időt,fáradtságot fektetsz az ajándék elkészítésébe.
2009. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem is jó ötlet!
2009. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Is se tini már :D 28 éves...

nagyon köszi a válaszokat :-)

2009. febr. 12. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon jó ötlet, egy ilyet szívesen fogadnék én is a barátnőmtől. Sőőőt, lehet készíteke is neki egyet. :) Te hány éves vagy amúgy?
2009. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19
2009. febr. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!