Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hülyeség odaadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség odaadni a valentinnapi ajándékot szombat este vagyis 2nappal hamarabb?

Figyelt kérdés

Csak mert suli előt vag után adnám doa hétfőn valentinnapkor a lánynak és az nem ojan nyugis körülmények között van és sztem az nem olyan jó, de ha szombat este kihivom az sztem jobb mert nincs 1000 ember meg na sztem értitek miről beszélek :D

Ja és a hülye luzerek nem érdkelnek akik " Mutasd ki a szerelmet egész évben" meg " A valentinnap marhaság" szöveggel jönnek!


2011. febr. 10. 19:49
1 2
 1/16 tsz-tag ***** válasza:
én már pénteken odaadom :D de csak azért mert 14. én nem találkozunk xD
2011. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ultragáz,14ikén meg csak némán álltok
2011. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tsz-tag ***** válasza:
ki irja elő mikor adjam oda?14. én mondom hogy boldog valentin napot bár nem vagyunk amerikaiak..oszt jónapot
2011. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség. Mai napig Nálunk is úgy volt, hogy szombaton adjuk át mert párom lehet 14.-én dolgozott volna délután, de szerencs nem fog.
2011. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mind1 mikor adod oda. Amúgy a "luzerek" (ami mellesleg lúzernek írandó, elvégre a looser szóból ered) akik szerint mutasd ki egész évben az érzelmeid lehet kevésbé lúzerek mint te barátom. Komolyan azon aggódsz melyik nap fogod kimutatni h érzel vmit iránta? Mert "hivatalosan" vki 14.-ére időzítette ezt a dolgot? Attól még ez sem különb nap mint bármelyik másik. Szerintem nagyobb lúzerség az ha valaki z év egyetlen napján akar látszat szerelmet élni, mert aznap illik, meg mert arra a napra nevezték ki h ha szeretsz vkit akkor aznap feltűnően kell tenni. Én Amikor tudom meglepem a bnőm, akár 1 képpel, akár 1 kisebb ékszerrel, vagy csak sms-sel. Lehet én vagyok lúzer mert nem csak kirakat szerelmet élek meg hanem egész évben szeretem a bnőm, de te meg jó nagy hülye vagy ha elhiszed h ezen a napon múlik bármi is!


"életművész"

2011. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó írónak amugy igaza van.

Nem CSAK ilyenkor kell kimutatni az érzelmeidet a lány iránt, hanem az év 365 napján ami már nem annyi :D

2011. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én nem azt mondtam, hogy csak ijenkor kell kimutatni az érzelmeket, hanem azt hogy vannak ijenek hogy meghallják hogy valentinnap és egyből ez jut az eszükbe, de ijenkor szokás ajándékot venni (nem aztmondom hogy csak ijenkor) És attól hogy valaki vesz a lánynak ajándékot valentinnapra az egyeltalán nem azt jelenti még, hogy csak ijenkor mutatja ki az érzelmeit.
2011. febr. 10. 21:16
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként még nem járok a lánnyal és valószínűleg egy jó pont ha kap valamit.
2011. febr. 10. 21:19
 9/16 A kérdező kommentje:
Már nem azért jó pont mert elvrja, hanem hogy látja a figyelmességet.
2011. febr. 10. 21:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha még nem jártok akkor mondjuk ténylegesen jó pont lehet nála. Egyrészt egyértelműen kimutatod az érzelmeid, másrészt mert a lányok általában szeretik az apró figyelmességeket. :) De ez esetben tényleg aprósággal lepd meg, nehogy úgy érezze "megvenni" akarod a vonzalmát. Ja és így érthető miért ezt a napot választottad. Akkor vedd úgyh nem szóltam. :D Sok sikert a csajhoz! ;)


"életművész"

2011. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!