Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valentin napi mizéria. Friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi mizéria. Friss kapcsolat, én kaptam, de nem vettem, mert mást terveztem. Nem ciki ez így?

Figyelt kérdés

Néhány hete randizok egy sráccal, igazándiból nem is beszéltük még komolyan, hogy járunk-e, vagy ilyesmi. Ma mikor összefutottunk, de tényleg csak futólag, odaállított egy nagy doboz bonbonnal. Én nem vettem neki semmit, eleve nem számítottam ilyesmire, másrészt néhány napja beszéltük meg, hogy mindketten utáljuk az ilyen mondvacsinált ünnepeket. Én úgy terveztem, hogy hétvégén lepem meg... Magammal. :) Ez lenne az első közös ilyen esténk, vettem szexi fehérneműt, készülök nagyon. :) Nyilván nem tud róla semmit, nem árulom el előre, de valahogy kellemetlennek érzem most a helyzetet, hogy úgy jön le Ő gondolt rám, én viszont nem.

Tényleg hülyén kéne érezzem magam? Mással is fordult elő már ilyen?

23/L


2011. febr. 14. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem is beszéltetek arról komolyan, hogy jártok-e, de hétvégén le akarsz vele feküdni?

Ez a ciki.

2011. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hetek óta napi szinten éjjel-nappal együtt vagyunk, és nagyon jól érezzük magunkat egymással, viszont nincs lekonkretizálva/hivatalosítva a dolog. Felnőtt nő vagyok, aki egy kezén meg tudja számolni hány pasival volt eddig együtt. Nem érzek én ebben semmi cikit. Persze jogod van így gondolni.
2011. febr. 14. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:

De ez nem így működik, hogy:

"Járunk?"

"Járunk!"

:D Na mindegy.

Amúgy nem ciki az ajándékos dolog, főleg, hogy a mondvacsinált ünnepeket kifikáztátok.

2011. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Мirkó ***** válasza:
sztem nem ciki mert egy bonbon épp csak ajándéknak számít ha vmi hó de személyeset meg drágát vett vna akk az de egy bonbon miatt ne aggódj sztem :D
2011. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Мirkó ♥ :))
2011. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éééértem én, hogy nem így működik, na. Azért már nem vagyok 14 éves kislány :D Arra próbáltam célozni, hogy itt azért még nem olyan egyértelműek a dolgok, meg nem húszmillió éve dúl a lámúr. :D
2011. febr. 14. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi gáz nincs a dologban, én is utálom ezt az "ünnepet" (gagyi amcsi-koppintás, tartalom nélkül, csak külsőségekkel), de általában azért szoktam venni valami apróságot (ha van kinek; amúgy főleg azért, mert egyes agymosott "barátnő barátnői" szerint parasztság semmit sem venni ilyenkor a lánynak és akkor van min csámcsogni, hogy pl. Juli semmit sem kapott), főleg csokit, mert azt nem kell végighurcolni a nap hátralevő részében, mint a virágot, ami csak nyűg. De ettől függetlenül abszolút nem várnék el semmilyen ajándékot, szóval nem gáz, ha nem veszel semmit.


Mindenesetre én a helyedben nem érezném még elég mélynek a kapcsolatot a szexhez, pláne úgy, hogy még semmi "komolyabb" dologról nem beszéltetek... Mert az idővel (több hét) még nincs is különösebb gond, de szerintem, még nem ismeritek egymást eléggé, pláne az a rész a necces, hogy még abban sem vagy biztos, hogy egy pár vagytok!


23F

2011. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
Féltékeny vagyok. :)
2011. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nevetséges. Nem feltétlenül a Valentin nap miatt vitt Neked bonbont. Gondolj csak bele, ha valaki udvarol Neked, néhány hete, és oda állít egy csokor virággal, vagy egy csokoládéval, te majd rosszul érzed magad, mert Te nem vettél semmit? Hülyeség. Ne agyalj ezen.
2011. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!