Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exem tesója megtetszett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem tesója megtetszett, nagyon ciki? Vagy lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Jóban voltunk mindig, 2 éve ismerjük egymást, a volt barátommal tavaly júliusban szakítottunk, és azóta nem is igazán tartjuk a kapcsolatot, de a tesójával igen, jó barátok maradtunk. Mostanában úgy érzem a barátságból kezd kölcsönös vonzalom lenni, randi szerű programjaink vannak: mozi, fagyizás, volt már,hogy a kezemet is megfogta és úgy sétáltunk, mindig hazakísér..de csók nem volt. Lehet ebből valami, vagy nem járna velem azért, mert a testvérével voltam több, mint fél évig? Érdemes lenne próbálkozni vagy hagyjam inkább,mert rossz vége lesz? (amúgy ők a testvérével kb havonta egyszer taliznak, mert másik városban lakik most a volt barátom) Volt már valaki hasonló helyzetben? 20/L
2011. jan. 21. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki .

Az a ciki ha tesód exe tetszik meg :)

2011. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem látom be, hogy miért ne lehetne kapcsolat két ember között, ha azok szeretik egymást.
2011. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Ön által leírtak (pl.kézfogás) egyértelmű jelei az érdeklődésének. Ön nyilvánvalóan tart ettől a kapcsolattól. Mindenek előtt azt kell eldöntenie, hogy Ön valóban párkapcsolatot szeretne vagy a vonzalom dominál. Ha nem kötődik már a volt párjához, és kapcsolatot szeretne, akkor ne érezze feszélyezve magát csupán a rokonsági kapcsolat miatt.
2011. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

mekkora gyökér vagy utolsó :D jössz itt a pszichológiai f@szságaiddal :D omg ...

kérdezőnek üzenem , kiváncsi lennék te mit szólnál ahhoz , ha a volt barátod jönne össze esetleg a hugoddal vagy a nővéreddel ( már ha van tesód )

Én személy szerint elég szarul érezném magam ha meglátnám a bátyjámat a volt nőmmel ...

Eleve szerintem te is tudod a választ , hogy ez elég gázos , de megerősítésre vársz , hogy nem áh .. ez mindennapos dolog és a sok idi.ta még meg is erősít ebben , hogy " nem értem ha két ember szereti egymást akkor mi itt a gond " ....

2011. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Személyes vélemény az utolsó hozzászólónak röviden: amikor ön a kérdést megválaszolta, szintén pszichológiával foglalkozott--tehát nyilván a szó jelentésével nincs tisztában. Ha ön, kedves válaszadó, arra építi minden kapcsolatát az életben, hogy gázos vagy nem gázos, vajmi keveset tud a kapcsolatokról és nyilvánvalóan tapasztalattal egyáltalán nem rendelkezik.
2011. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jó akkor vonatkoztassunk el a pszichológiától , mint átlag ember te , hogy viselnéd , ha a volt barátnőd összejönne tegyük fel a bátyjáddal ... szerintem attól függetlenül , hogy a pszicho vaker nagyon megy elég szarul .. mint ahogy szerintem minden normális ember ..

egyébként , hogy nem rendelkezem tapasztalattal ezt abból sikerült leszűrni , hogy szerintem "gáz" ha a volt barátnőm összejön a tesómmal ? hát valóban hálistennek még ilyen tapasztalattal nem rendelkezem , de ettől függetlenül elmondhatom , hogy volt már jónéhány komoly kapcsolatom , tehét úgygondolom , hogy rendelkezem kellő tapasztalattal ..

2011. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az oldal erről szól, hogy szerinted gáz, más szerint meg nem gáz.

Ennyi.

Nem kéne ezért káromkodni.

2015. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az is " pszichológiai f@@@ssszság ", hogy " ... én személy szerint elég szarul érezném magam ha meglátnám a bátyámat a volt nőmmel ... ".
2015. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mást meg ugyanez a helyzet nem zavar. Ő a "faaaasssszzz-ság-nélküli pszichológiát műveli.

Ennyi.

2015. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!