Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne szexis mozgásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne szexis mozgásom?

Figyelt kérdés
ha mondjuk el akarok csábítani valakit. hogy gyakoroljam? Meg a járást, táncot ilyesmi
2011. febr. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha riszálod magad, az csak szánalmas.
2011. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez belülről fakad. szerintem. Ezért is valakinek jól áll, valakinek nem.
2011. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, pont ezért nem tudom hogy csináljam, mert ha valaki csak próbálkozik az szánalmas. De csak meg lehet valahogy tanulni, nem?
2011. febr. 14. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne akard. Légy önmagad. És nem vesztesz semmit, ha a srác nem a popódat veszi észre először, hanem mondjuk a személyiséged.
2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az ember mozgása is tanult szokásmintákon alapul. magyarul a mozgásodat is a szüleidtől lested el ... ha szexis akarsz lenni szerezz olyan barátnőket akik szintén szexisek, járj el tánctanfolyamra, erobikra...


ha a szüleid vidékiek nyilván a mozgásod i olyan valószínű mint aki kapanyelet nyelt. ... mindent meg lehet tanulni, csak olyan emberekkel vedd körül magad amilyenné válni szeretnél, és ne olyanokkal akik még nálad is szerencsétlenebbek.

2011. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha a szüleid vidékiek nyilván a mozgásod i olyan valószínű mint aki kapanyelet nyelt."


Hát ennél nagyobb baromságot ritkán olvas az ember :)))

2011. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!