Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szép, babaarc + kislányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szép, babaarc + kislányos kisugárzás vagy nem annyira szabályos tökéletes arc + szexis kisugárzás. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Mutatok példákat is. :)

Pl nekik tipikusan babaarcuk van, viszont én semmi különlegeset nem látok bennük, a kisugárzásuk se valami hú de nagy és rájuk hamarabb mondanám azt, hogy édesek mint hogy jó nők vagy hogy szexik: [link]

[link]

[link]

[link]


Nekik pedig nem annyira szabályosan szép arcuk van, talán kicsit vannak benne férfias vonások is, viszont elég jó a kisugárzásuk, és rájuk hamarabb mondanám azt, hogy hú de dögös, mint az elsőre:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintetek?


2011. ápr. 20. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a nők közül nekem csak Emma Watson tetszik.
2011. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen nőket válogattál már össze :D

Tényleg csak Emma Watson szép közülük. Komolyan. Egyébként az általad felsorolt babaarcúak közül csak kettő babaarcú.

2011. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem látom mi a két kategória között a különbség XD Egyébként Natalie Portman sztem rohatd jó nő, csak ez a kép szar :D
2011. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a második kategória, ennek a babaarcimádatnak van egy kis pedofil beütése, az a Miranda Kerr meg egyenesen borzalmas.

A második kategóriába esetleg beférne még Floor Jansen és Renata Drozd?

[link]

[link]

2011. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-.-"

Ez most komoly? Az elsők sokkal szebbel. Ne haragudj, de Natlie Portman dögös és szexi. :D Ez tény...

A másodikok közül pedig egyik sem dögös, sem szexy.


szerintem...

2011. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a képek nem jók... Máshogy összeállítva biztosan mást gondolnának az emberek:


Szerinted nem szexik:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerinted szexik:

[link]

[link]

[link]


Ez csak smink/kép kérdése...

2011. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem aki kifejezetten gyönyörű nő az Cathetine Zeta-Jones.

Férfiban a full extra Brad Pitt.


Kisugárzásra úgy "lökött" kategóriába Mel Gibson, Bruce Willis. Nőben Goldie Hawn.

A palimadár filmben bravúros páros voltak. (Goldie és Mel)

ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!