Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi várható az első randinkon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi várható az első randinkon? Részletesen lent!

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal, első randink lesz szombaton,moziba megyünk.

Azt sem tudom hogy hogyan lesz.

Még nem voltam ilyen helyzetben mármint hogy idegen emberrel moziba.

Szóval hogy most ki-ki magának fizess-e vagy nem, vagy ha mondjuk ő fizeti akkor én vegyem a popcorn-t colá-t ilyesmit.

A mozi előtt gondolom legyen egy kis beszélgetés.

Azt mondta hogy lesz egy meglepetés-e az vajon mi lehet?!

Egyébként már beszélgettünk telefonon :P és hallatszik hogy egy fiatal fiú, azt meg gondolom hogy másról nem rak ki képet közösségi oldalra.Nekem illik valami meglepetést okozni?

18/L

ő amúgy 21éves


2011. febr. 15. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp ajánld fel, hogy te veszed a kaját ha ő veszi a jegyeket. Maximum visszautasít, de ahogy Ted Mosby is megmondta, bele kell menni a játékba, hogy ezzel ő nagylelkűnek tűnhessen :)
2011. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és Ted Mosbynak milyen igaza van;)
2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tyler913 ***** válasza:

De most akkor meg sosem talalkoztatok,csak chat,vagy mi?Mert ugy fura lesz:)

Egyebkent igen,jo megosztani a cehhet,ahogy elottem is irtak,pl. o veszi a jegyeket,Te meg a popcornt.Legyen kozteherviseles:)


23/F

2011. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha randi,akkor neki kell fizetnie.Maximum a popcornt,üccsit te fizesd!:)Remélem jól sikerül.
2011. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
Utolsonak: mi az,hogy "neki kell" fizetnie?Mar miert kene?
2011. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ugyan azt tom ajálani hogy egyezél meg vele hogy fél be fizetitek ö a jegyet te a colát stb... am meg ne féljél ne görcsöljél mert enyir erövell akkor fel se menjél ilyen chat oldalra mert ki tudja ki van ot a tulso gépnél ahonan ír. kell egy kis bizalom nem tull sok kevés is elég!

amugy meg ha a fiú aranyos akkor visza utasítjah

2011. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!