Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes kérdés, de számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes kérdés, de számomra fontos, mit csináljak? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, tavaly ballagtam, de egy nyolcadikos fiú tetszik kb másfél éve. Amikor még egy suliba jártunk mindig szemeztünk, nagy ritkán beszéltünk. Én hülye rákérdeztem, hogy miért nézett mindig, de azt mondta fogalma sincs, hogy miről beszélek és bunkózott velem. Nem rég visszamentem a suliba és találkoztam vele. Nagyon meglepődött és mosolyt csaltam az arcára. Nem tudom elfelejteni és nagyon tetszik.

A héten lenne alkalmam megint elmenni a suliba, szerintetek menjek, ha igen, beszéljek vele?

Vagy inkább felejtsem el?


2011. febr. 15. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mennyél, mint hogy azon rágódj napokig hogy mi lett volna ha... Sok sikert!
2011. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szoval itt azt látod problémának hogy ő kisebb mint te?

Ha igen ne aggodj,és csak nyugi,menj dumálj vele,akár el is mondhatod hogy teccik.

Én pld (bár lehet hülyébbnek hangzik) épp a ballagás utáni nyáron voltam táborral tengeren,mikor mentem a vonatok akkor megláttam egy srácot,nem volt nagyon jóképű viszont volt vlm különleges benne,odamentem még akkor este hozzá,és elkezdtem dumálni vele,lekértem a teló számát is,és beszélgettünk,mikor haza felé jöttem ujra taliztam vele,akkor smároltunk is,azóta megszakadt a kapcsolat mivel 130 km válassztott el,de egyikünk sem bánta.


Úgyhogy ha te egy város/faluba is vagy vele akkor mire vársz?Mások vélleménye soha ne érdekeljen,főleg akkor nem ha arrol van szó hogy párkapcsolatot alakits ki valakivel.


Üdv. 17/L Remélem segitettem

2011. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!