Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember van még rajtam kívül, akiket irritál ez a rengeteg "hol lehet normális pasit találni? " kérdés?

Figyelt kérdés

Baszéljünk nyíltan! A legtöbb lány igazából nem gondolja komolyan a kérdését. Itt, a neten valóban úgy tűnik, hogy valóban így gondolják, de a való életben még soha nem ezt tapasztaltam. A lányok legnagyobb része látszólag valóban örül neki, ha kedvesek vele, segítenek neki, meghallgatják és támogatják, de az ilyen érintkezésekből soha nem lesz kapcsolat.

Mindig szembetalálkozom vele, hogy "diszkóban nincs is normális pasi!"

Hogy a francba ne lenne! De ha egyszer még akkor sem veszik észre, ha kiböki a szemüket, akkor nincs mit tenni.

Én és a haverom nem egy alkalommal segítettünk már ki totál becsípett csajokat a tánctérről a padra, volt, hogy hoztunk vizet, stb...

A barátnője megköszönte, de nem kezdett el beszélgetni velünk, hanem amint rendbehozták a csajt, azonnal mentek vissza a hülyegyerekhez, aki előzőleg nyomta nekik a marhaságait és előtte még felváltva szidták, hogy mekkora tróger.

Egy másik esetnél hamburgeresnél találkoztunk két lánnyal,ők is, mi is ettünk, majd mivel zuhogott az eső és mi voltunk kocsival, ezért elvittük őket a diszkóba, ami még kb. egy km volt és ernyő nélkül szétáztak volna. Amikor beértünk, öt percbe sem telt és már le is léptek mellőlünk és nemsokára már együtt züllöttek egy közismerten idióta sráccal. A két lány egyébként fősulis és nem kihívó külsejű leányzó volt.

Ez csak két példa volt a való életbeli szituációkra.

De a neten is ez a helyzet. Itt, a GYK-n többször is előfordult már, hogy szintúgy panaszkodott egy hölgyemény ránk, mire leírtam neki ugyanezt, de még csak nem is reagált rá. De amikor egy idióta hülyeségekkel traktálta, azt bezzeg észrevette.

Szóval lányok, nem gondoljátok, hogy be kéne fejezni ezt a netes rinyálást, mert egyszerre sértő és röhejes?


2011. jan. 18. 14:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
egy szó mint száz: nők..
2011. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
33%

első vagyok. bunkó is vagyok, nem segítek a csajoknak, nem vagyok velük udvarias mégis állandóan sikerül becsajoznom,

fél éve van már barátnőm.

tudom hogy nem ez a helyes, de erre buknak a csajok, már ösztönösen viselkedek így.

2011. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

legyünk őszinték: lusta vagyok elolvasni amit írtál, mert hosszú.


így csak az alapján felelek , ami a fő kérdésed:


igen , engem is zavar, de amúgy meg ugyanennyi , "hol lehet normális nőt találni " kérdés van kb.

2011. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
39%
Meglepődtem magamon, de végig olvastam amit írtál...és teljesen igazad van...itt már a nők/lányok lesz.rják hogy mennyire vagy belül olyan akivel a dolgokhoz való hozzáállása egyezik, minden egyezik, ezáltal az életeteket is le tudnátok élni...bukó az egész ha nem vagy olyan mint SPg.ci...tök nem számít az egész
2011. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

2.-nak: remek, éljenek az ilyen trollok mint te!!


Amúgy meg engem nem idegesít az ilyen kérdés, "hol lehet normális pasit találni?" mindig leírhatom, hogy itt helybe :D


De komolyan, én elvből nem tudok bunkó lenni lányokkal, még akit nem akarok felszedni azzal sem. Nem vagyok egy csajozó művész, de ez fontosabb, mert ez a minimum. Játsza az agyát akinek jólesik, hogy mindenkit átver, de a saját szemembe lennék kevesebb...


16/f

2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
23%

2. vok


lol, nehogymár egy 16 éves mondja meg nekem hogy csajozzak...

2011. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

14.21

Nem ítéllek el, úgy veszem, hogy alkalmazkodtál a helyzethez. Ki tudja, lehet, neked van igazad.

2011. jan. 18. 14:29
 8/38 A kérdező kommentje:

14.24

SP-t max. azért szeretik a csajok, mert ő SP.

Éder Krisztiánként már a kutyát se érdekelné.

2011. jan. 18. 14:30
 9/38 anonim ***** válasza:
20%

1. 2. vagyok


szerintem ha valaki okos és bunkó az a tökéletes egy nőnek.

2011. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
20%

kérdezövel abszolut egyetértek, de azt tudom válaszolni,hogy mikor gyerek voltam és halottam hogy a férfiak állanodan azt mondják,hogy a nök hülyék nem értettem miért mondják,ma felnött fejjel már értem!


a nö buta,nem tud választani,különbséget tenni, illetve nem ismer logikát

2011. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!