Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nőgyógyászhoz megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőgyógyászhoz megyek borotvált puncival menjek, vagy nem baj ha nem borotválom le, és egy kicsit borostás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

a nőgyógyászt nem érdekli...

úgy menj, ahogy te jól érzed magad.

2011. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A nőgyógyászt nem érdekli, hogy szőrös-e a puncid, vagy csupasz! Az a lényeg, hogy zuhanyozz le előtte.
2011. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem akarsz dugni vele akkor mindegy milyen a puncid.
2011. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó, erre én is gondoltam h leírom, d eúgy voltam vele, h nem leszek én az aki ezt közli :D
2011. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fülünyúl ***** válasza:

13:12


+1

2011. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Most azt hiszed, hogy csak nyugtatásul írja itt mindenki, hogy mindegy, pedig valóban így van. Első alkalommal én akkor lettem volna zavarban, ha csupasz vagyok, de utána már fazonírozva mentem (nem miatta, csak épp így jött ki a lépés), és nem volt semmi gond vagy feszélyezettség emiatt, de amúgy k.rvára nem érdekli, nem azt nézi. Úgy menj, ahogy kevésbé érzed magad zavarban. Nekem az első eléggé pánikos volt (nem a szőr miatt, hanem izgultam), utána viszont már meggyőződéssel tudtam, hogy tényleg nem érdekli, milyen vagyok odalent. Erre te is rá fogsz jönni. Lát ő mindenfélét, sűrűt, ritkát, dzsungelt, bikinivonalon igazítottat, csíkocskát, háromszöget, csupaszt, borostásat... és még ki tudja, milyet nem. Mellesleg nem fog emlékezni rád, sem a fazonodra :)

26/L

2011. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem az első lesz, és eléggé zavarba vagyok ez miatt, nem tudom, hogy mire számítsak, és hogy milyen lesz, mit fogok érezni, feszült leszek e, meg ilyesmi.
2011. febr. 17. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell zavarban lenned - ennek ellenére biztosan kicsit feszült leszel -, hiszen neki természetes, hogy levetkőzöl és megvizsgál. Nem is tudom, mi a rosszabb, az, hogy egy idegen embernek mutatod meg legféltettebb testrészedet (még ha egy orvosról is van szó), vagy a félelem, hogy nem lesz elég barátságos, tisztelettudó, megértő... de szerintem egy nőgyógyász kellőképpen tapintatos, tudja, hogy zavarban vagy (látja is rajtad és ez mindenképpen oldani akarja majd), egyáltalán nem kell félned. Fontos, hogy előtte mondogasd magadban, hogy semmi baj, hasznodra válik a vizsgálat, és vigyél valami olvasnivalót, hogy amíg vársz, lekösd magad, addig sem izgulsz.

A vizsgálat nem fáj (én kicsit felszisszentem az elsőn, mert elég komoly gyulladással mentem, és rákszűrést is csinált, s nem volt kellemes, amikor a kacsát kinyitotta, de ha nincs gyulladás, semmit nem érzel). Egy kis lépcsőn/sámlin felmászol a vizsgálószékre/ágyra, felteszed a tappancsod a lábtartóra, a doki megkér, hogy kicsit jobban nyisd ki :), megkér, hogy csússz kicsit lejjebb (ilyenkor fogd a feneked alatt levő papírt az ágyhoz, mert különben veled együtt csúszik, s annak a feneked alatt kell maradni), megkér, hogy lazíts - ennek az a lényege, hogy a hasadat kell ellazítani, s akkor még csak kellemetlen sem lesz a vizsgálat. Síkosítót tesz a kesztyűre, a könnyed behatolás érdekében :), benyúl a hüvelyedbe, a másik kezével a hasadat nyomkodja, így állapítja meg a méh, petefészkek "állapotát", kenetet vesz, esetleg ha már éltél neki életet, rákszűrést is csinál. A rákszűrés annyiból áll, hogy bedug egy fém eszközt (=kacsa=spekulum), kinyitja, ami max csak kellemetlen, ha nincs gyulladás, egy hosszú fülpiszkálószerűséggel megsimogatja a mészájadat, amit meg sem érzel, és már húzza is ki a kacsát. az egész nem több 10 mp-nél, de szerintem a teljes vizsgálat sem vesz igénybe 2 percnél többet (csak mi érezzük hosszabbnak:). Közben folyamatosan mondja,mit csinál, hogy ezzel is oldja a feszültségedet, s mindenféle hülye kérdéseket tesz fel figyelemelterelésként - tőlem ilyeneket kérdezett, hol dolgozom, s hogy télen mit termelünk a melegházban :D s közben mosolyog, tök aranyos volt. A leszállással általában gondjaim vannak, mert nem szoktam megtalálni a fellépőt :D de van, amikor nyújtja a kezét és segít leszállni. Szerintem mindent elmondtam, ha van még kérdésed, tedd fel, ja és fontos, hogy ha tőle szeretnél kérdezni, nyugodtan merj, hiszen azért van ő. Illetve tudd az utolsó menstruáció időpontját, s a várhatóét is (ha fel kell írjon valami kúpot, akkor tudd, hogy végig tudod-e csinálni a kúrát, vagy "belemenstruálnál". Csókollak, és kitartás!!

26/N

2011. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Amikor en voltam, akkor nekem is le volt borotvalva a nemi szervem. Es tenyleg nem erdekelte. Mondjuk nem is latta, mert pasi letemre kinnt vartam.
2011. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Miért lett lepontozva az első két válaszadó? Oké, az egyikőjüket tudom, hiába nem írja ki a nevét :D, de szerintem válaszoltak a kérdésre, s hasznosan ráadásul. Na mindegy.

26L és N (mindkettő én voltam)

2011. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!