Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülővel lehet csak elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülővel lehet csak elmenni nőgyógyászhoz 18 éves kor alatt? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 10 éves korom óta van havim és még mindíg nem állt be.Pár hónapja kezdtem el nemi életet élni és mindíg izgulok h vajon miért nem jön meg időbe..mostis egy hete késik. MINDÍG VÉDEKEZÜNK és még sohasem szakadt el a gumi...ezért szeretnék nőgyógyászhoz fordulni.. SZERINTETEK???
2011. okt. 25. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán elmehetsz. Én is volam a barátnőmmel, amikor 16 éves volt. Sőt, még fogamzásgátlót is írtak fel neki a szülő nélkül.
2011. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LadyLee ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz szülő nem kell hozzá.
2011. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát mostanában nekem is ez a parám, mert nem tudom mikor kellene megjönni és félek h terhes leszek hiába védekeztünk:(
2011. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!