Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a totális emancipációnak?

Figyelt kérdés

A nők hangoztatják, hogy egyenjogúság, emancipáció van, akkor miért várják el, hogy a férfi kezdeményezzen?

ez valahol sántít. sose lesz egyenlő a két nem.


2011. febr. 16. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem... Érted van az önhit nagy egyenjogú nő, aki azért akar palit, de ha színre lép a jelölt, elveszi a kedvét a fene nagy egoval, hogy ő aztán nő, hódítsák meg. Ja bazzeg, de ha nem hagysz kiskaput szüzen ásnak el, vagy nem, de értelmes palit ki nem fogsz az 100.
2011. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a TOTÁLIS magában foglalja hogy végre ezeknek is minden kötelező legyen ami nekünk, és nekünk se kelljen többet mint ezeknek, akkor megfogalmaztad minden rendes férfiember legnagyobb álmát!
2011. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cleptomaniac ***** válasza:

Én nem várom el egy pasitól, hogy ő kezdeményezzen, sőt. Én szeretek a vadász lenni, és ezt a pasik nem mindig kedvelik. Én úgy tapasztaltam meg kocsmáztam a fiúkkal (vagyis vitattam meg haverjaimmal), hogy igenis kell nekik a hódítás izgalma, hogy nekik kell megküzdeniük a nőért, mert az olyan férfias. Hogy is mondta az egyik? "Ennyi önbecsülést azért hagyjanak meg már nekünk"


Ha egy nő kezdeményez, azt sokan úgy veszik, hogy a nő egy K, és arra az éjszakára jó lesz, de kapcsolatra már nem. Pont ezért kénytelen vagyok eltemetni magamban Kos énemet :(

2011. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek köze sincs az egyenjogúsághoz!


Egy nő ne ajánlkozzon fel egy pasinak! Tudod miért? Mert akkor a pasi nem venné a nőt komolyan.

Ha én kikezdenék egy nekem tetsző pasival, nem biztos, hogy én lennék az álmai nője, és nem biztos h visszautasítana, hanem inkább jól kihasználna (tudod a pasik nagy része gerinctelen rib-nc).


Kell ez egy szerelmes nőnek? Nem!


De fordítva (ha a pasi udvarol) akkor élvezheti, hogy ő szerzi meg az áhított nőt, a nő meg eldöntheti, hogy bejön e neki a pasi. Ha nem akar a férfitól semmit, úgyis nemet fog mondani. a nők nem szoktak olyan pasit megfektetni, akikhez legalább nem vonzódnak.


Ez biológia, ezen nem túl jó változtatni, mert még jobban elqrvulna a világ.


Ha tetszik egy lány, akkor ismerkedj vele, úgyis látni fogod hogy mi az ábra. Már erre is lusták vagytok?

2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19:26 miért a RENDES FÉRFIEMBER ÁLMA EZ?


Miért a rendes férfi nem tud udvarolni egy hölgynek? Vagy mivan????

2011. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A RENDES férfiember hiába udvarol a "hölgynek", elküldik a halál...oda, mert nem diszkób*zi, nem gazdag, stb., hanem sajnos egy normális, értelmes (és ennél fogva náluk továbbra is 10x különb) ember.


Meg ugye a drága némberek úgy képzelik manapság az udvarlást hogy a férfi fáról szedi a pénzt és talicskával tolja alájuk. Ilyet nekik E!!

2011. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek köze sincs az egyenjogúsághoz!


"Egy nő ne ajánlkozzon fel egy pasinak! Tudod miért? Mert akkor a pasi nem venné a nőt komolyan."


- miért, így talán komolyan vesszük?


"Ha én kikezdenék egy nekem tetsző pasival, nem biztos, hogy én lennék az álmai nője, és nem biztos h visszautasítana, hanem inkább jól kihasználna (tudod a pasik nagy része gerinctelen rib-nc)."


- az aki csak "arra" kell, az azért csak arra mert másra nem jó...


"Kell ez egy szerelmes nőnek? Nem!

De fordítva (ha a pasi udvarol) akkor élvezheti, hogy ő szerzi meg az áhított nőt, a nő meg eldöntheti, hogy bejön e neki a pasi." <--- szerinted ezt ki a franc

akarja? Az aki marhára unatkozik, az esetleg!


"Ha nem akar a férfitól semmit, úgyis nemet fog mondani. a nők nem szoktak olyan pasit megfektetni, akikhez legalább nem vonzódnak." <--- ránk ez ugyanúgy igaz. Rondaságokat nem fektetünk meg.


"Ez biológia, ezen nem túl jó változtatni, mert még jobban elqrvulna a világ." <-- ennek semmi köze a biológiához


"Ha tetszik egy lány, akkor ismerkedj vele, úgyis látni fogod hogy mi az ábra. Már erre is lusták vagytok?"


- Szerinted mi a *****t csináltunk egész eddig? Mindig az volt a válasz hogy "se BMW, Se pénz? Bocs nem"

A legritkább esetben mondták ki nyíltan, de ugye elég ha az ember megnézi a szokásos udvarlóikat...

2011. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megbánnák ezek a vadfeminista nők, ha komolyan telejs mértékben ugyanúgy kezelnék a két nemet...
2011. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!