Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mocskosul gyenge vagyok. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mocskosul gyenge vagyok. Így még nem gyengített el lány, de már a totális kikészülés határán mozgok. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Százszor elküldött, százszor megalázott, de mégis Ő kell. Egyszerűen sokszor sikerült már csillapítani az érzést, de mikor meglátom, vagy bármit, Tőle, bamm, szó szerint fizikailag lenullázódik az erőm. Úgy szeretem, már fél éve. 2 hónap jó volt Vele, aztán rossz lett minden. Utál, gyűlöl, gonosz velem. Néha vannak pillanatok, órák, amikor lehet Vele emberként beszélni, ahol súrolja a régi jó beszélgetéseket a beszélgetéseink, de utána... Megint kezdődik... De mi a retkes f*st csinálhatnék? Úgy belezúgtam, hogy ha akár csak 1 hétig nem foglalkozom vele, muszáj legalább a képeit megnéznem, mert fizikai fájdalmam van... Most például 2 napja nem beszéltünk. És kezdek megőrülni. Ilyen még nem esett meg velem. Lehet Ő lenne az "Igazi"?
2009. dec. 26. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos:) nem tudom ha így viselkedik veled elkéne felejtened:S
2009. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
huhh, hány éves vagy?
2009. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem megy. Eddig a rekordom az volt, hogy tényleg, egy hétig nem néztem felé... És az már olyan volt, hogy tényleg kegyetlenül éreztem magam. Igazából akkor megy jól... Ha mellettem van, mármint, nem beszélünk egymással, csak pl. látom messengeren. Akkor úgy jó... De mivel tiltva vagyok - megint - így a legkegyetlenebb.
2009. dec. 26. 14:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát huszonéves vagyok. A lány tizenéves. Maradjunk ennyiben. :) Mindketten közelebb a közepéhez.
2009. dec. 26. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem sértésnek mondom, de a mai tini kislányok azzal szeretnek menőzni, hogy nekik hűdeidős pasijuk van. Te is leírtad, hogy "százszor elküldött, megalázott". Téged csak kihasznált. Ne hagyd, hogy egy eszetlen tini így irányítani tudjon. Legyen egy kis eszed...
2009. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Soha nem volt egy lány sem ilyen hatással rám... Ez a legrémisztőbb.
2009. dec. 26. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos nincs mas valasztasod mint onuralmat gyakorolsz es probalsz eleted mas reszeire koncentralni (tudom hogy bazi nehez). Idovel jobban lesz, en is voltam mar ilyen helyzetben es tuleltem :-)
2009. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy hét szüneten túl nincs esély... Hidd el, 3x próbáltam már meg... Nekem elég nagy az önuralmam, de Nála semmi nincs.
2009. dec. 26. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!